Renata Norvilė: „Norėjau „Lexus’o“ – vyras padovanojo Leksą“

Deivis ir Renata Norvilė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-10-21 15:29
Laidos „Gero vakaro šou“ studijoje svečiavęsi atlikėjai Renata ir Deivis Norvilai šmaikščiai pasakojo apie savo atsakomybes šeimoje, pomėgius ir keturkojį augintinį Leksą.

Laidos vedėjas Mindaugas Stasiulis paklausė, kodėl toks įdomus šuns vardas. Renata į tai atsakydama prajuokino visus: „Norėjau „Lexus’o“ – vyras padovanojo Leksą“.

Pokalbio metu išaiškėjo, kad Renatos ir Deivio šeimos modelis – nestandartinis. Deivis sukasi virtuvėje ruošdamas maistą ir kokteilius, o Renata užsiima tradiciškai labiau vyriškais laikomais darbais.

View this post on Instagram

#Tera Tifany ir jos tetis Leksas#

A post shared by Renata Voitechovskaja Norvile (@renata_norvile_voitechovskaja) on

Deivis visus nustebino, prisipažinęs, kad jo hobis – medžioklė. Tačiau, pasirodo, kad dažniausiai jis fotografuoja, o ne šaudo. Vyras prisipažino, kad kiti medžiotojai jo jau ne kartą klausė: „Klausyk, vaikeli, tu 50-tą kartą išeini į lauką, kada tu šausi?“ – pasakojo atlikėjas.

Tačiau labiausiai laidos vedėjus Justiną Jankevičių ir Mindaugą Stasiulį bei studijos svečius nustebino Renata. Ji prisipažino, kad mėgsta viską, kas susiję su meistravimu. Moteris puikiai žino, kas yra veržliaraktis ir jam jį naudoti, kaip pataisyti žoliapjovę ir t.t.

Renata ir Deividas Norvilai/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Renata ir Deividas Norvilai/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Tai patvirtino ir jos vyras: „Aš, kai pjaudavau žolę su traktoriuku ir jis kažkodėl sustodavo, šaukdavau: Renata, ateik čia nebeužsiveda! Renata ateidavo ir sutvarkydavo“, – juokėsi D.Norvilas.

Taip pat, Renata papasakojo nutikimą, kuriuo iki šiol pati didžiuojasi. „Gal buvau kokių 17-os metų, kai močiutei sugedo laidinis telefonas, tai aš iš dviejų telefonų padariau vieną, kad veiktų“, – pasakojo atlikėja.

„Gero vakaro šou“ – per TV3 trečiadienį 19.30 val.

Naujausi straipsniai