Renata Norvilė – apie maisto gaminimą: „Ypač gerai sekasi, jei supykstu“

Renata Norvilė / T.Petrovskio ir BNS foto nuotr.
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2021-12-03 11:47
Žavioji dainininkė Renata Norvilė jau daug metų džiugina klausytojus savo nuostabiu balsu, o visai neseniai atrado veiklą, kuri, nors su muzika ir nesusijusi, žmones lygiai taip pat verčia grožėtis. Visgi Renata mielai pasakoja ne tik apie karantino metu atrastą naują veiklą, bet ir atskleidžia savo ir vyro Deivido Norvilo sėkmingų santykių paslaptį.

Laidoje „Virtuvės istorijos“ viešėjusi Renata teigė, kad jos santykis su maistu yra itin geras – ji pripažino labai mėgstanti skaniai pavalgyti. Vis dėlto jei galėtų rinktis, maisto gaminimui skirtų kur kas mažiau laiko.

„Vyrui vis sakau, kad internetas yra visagalis, visada galima pasisemti idėjų, ką pagaminti, ką su kuo sumaišyti bei kuo patiekalą pagardinti. O štai man pačiai ypač gerai sekasi gaminti, jei supykstu“, – netikėtą detalę atskleidė Renata.

Renata Norvilė laidoje „Virtuvės istorijos“ / Tomo Petrovskio / Tomasfoto.lt nuotr.
Renata Norvilė laidoje „Virtuvės istorijos“ / Tomo Petrovskio / Tomasfoto.lt nuotr.

Tiesa, pasirodo, ji – ne vienintelė šeimoje, kuriai sekasi puikiai gaminti. Dainininkė savo mylimąjį Deividą minėjo geru žodžiu bei pasakojo, kad jam nereikia remtis receptais – vyras virtuvėje improvizuoja, o jo pagamintas maistas visada būna labai skanus.

Tačiau maisto ruoša – ne vienintelis šeimos pomėgis. Lygiai taip pat jie mėgsta ir keliauti. Vedėjai Ilonai paklausus, ką keisčiausio kelionių metu Renatai yra tekę ragauti, žinoma moteris turėjo nemažai istorijų.

„Man nelabai patinka šviežios austrės. Man jos skanesnės užkeptos, tad jei yra galimybė, visuomet renkuosi tokias. Esu valgiusi krokodilieną, sraiges ir kitas neįprastas gėrybes, bet niekada neragaučiau kokių tarakoniukų“, – vardino Renata.

Renata Norvilė laidoje „Virtuvės istorijos“ / Tomo Petrovskio / Tomasfoto.lt nuotr.
Renata Norvilė laidoje „Virtuvės istorijos“ / Tomo Petrovskio / Tomasfoto.lt nuotr.

Laidoje dainininkė atvirai pasakojo ir apie naują savo hobį – laikrodžių kūrimą. „Karantino metu, kai visi laiką leidome namuose, atradau naują, mėgstamą darbą – epoksido liejimą. Daug domėjausi ir hobis peraugo į kažką daugiau – laikrodžius jau kuriu ne tik sau ir artimiausiems, bet parduodu ir visiems norintiems juos įsigyti.

Ilgai galvojau, ką lieti, kad nebūtų taip, kaip pas kitus. Visgi daug dėmesio skiriame laikrodžiui, vis į jį žiūrime, tikriname. Norėjosi, jog žmogus, žiūrėdamas į laikrodį, stabtelėtų ir pasigrožėtų“, – atradusi naują veiklą džiaugėsi dainininkė R.Norvilė.

Kulinarinių pokalbių laida „Virtuvės istorijos“ – šeštadieniais, 10 val. per TV3.

Naujausi straipsniai