Renata Mikailionytė išbandė jėgas badmintono turnyre „Vilniaus plunksna“

Renata Mikailionytė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-07-27 16:13
Sekmadienį Vilniaus Lukiškių aikštėje vyko mėgėjų badmintono turnyras „Vilniaus plunksna“. Į kovą antrus metus stojo „Mados infekcijos“ komanda, kurioje žaidžia ir Renata Mikailionytė.

„Dalyvauju, nes noriu linksmai praleisti laiką. Jau antrus metus mūsų komanda išbando jėgas šiame turnyre. Pati mėgstu laisvalaikiu pažaisti badmintoną, o prieš tai seniau net lankiau šios sporto šakos užsiėmimus. Tai viena mėgtamiausių mano sporto šakų“, – portalui Žmonės.lt sakė Renata.

Komandų laukė ne tik nuožmi kova, bet ir alinantis karštis, nes temperatūra buvo aukščiau 30 laipsnių. R.Mikailionytė teigė, kad karštis jai nėra baisus, mat jai jis patinka. Paklausta, ar komanda yra pasiryžusi laimėti šį turnyrą, Renata tik nusijuokė, kad jiems tiesiog svarbu dalyvauti: „Manau, kad kiti turi pasislėpę kozirių, tai nesitikime pergalės“.

R.Mikailionytė prisipažino, kad mėgsta aktyvų gyvenimo būdą, o neseniai net pradėjo važinėti riedlente.

„Šiaip net jei kalbėsime apie mano darbą, kuris yra sezoninis, dirbti su landšaftu taip pat reikalauja fizinės ištvermės ir darbo. Tai mano visas gyvenimas labai aktyvus“, – teigė praėjusių metų birželį Vilniaus kolegijoje bakalauro studijų diplominį darbą apsiginusi ir kvalifikuota kraštotvarkos projektuotoja tapusi Renata.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai