Renata Klimaitytė: „Indrė Burlinskaitė viešai apsinuogina, nes daugiau nežino būdų, kaip išgarsėt“

Renata Klimaitytė / Vaiste Fotografija nuor.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-05-27 15:52
Vėl į plaukus kibo vienokios „Kitokios“ ir kitokios „Kitokios“. Išklausę abi puses, LNK laidos KK2 žurnalistai konstatuoja: užpavydėjo merginos vienos kitoms vaikinų, mašinų, papų ir dainų.

Baisiausia tai, kad juodosios „Kitokios“, Indrė Burlinskaitė ir Greta Lebedeva, neva sulaužė merginų natūralaus grožio taisykles. Buvo sutarta, kad „Kitokios“ bus kitokios nei kitų grupių merginos. Kitokios tuo, jog nesistatys plastikinių papų, nesidės perukų ir nesilipins dirbtinių blakstienų ir nagų. O „Kitokios“ brunetės prisilipino. Dirbtines blakstienas ir nagus! Kilo baisus skandalas, kurį šį antradienio vakarą 19.30 val. narplios KK2.  

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Grupės politika skatino eiti per kitokią prizmę, šiek tiek daugiau natūralumo. O dabar jos stovi su prisegtais plaukais plaukų perukų salone, vien dėl to, kad joms nemokamai duotų plaukus“, – piktinasi Oksana Šklėriūtė ir Renata Klimaitytė iš „Kitokių“.  

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Kas joms yra? Nesuprantu... Taigi jos pačios su priaugintais plaukais, visos. Visą laiką Renata su priaugintais plaukais, Oksana su priaugintais plaukais. Renata ir blakstienas auginasi“, – skaičiuoja Indrė.

Blondinė Renata kerta Indrei: mergina viešai apsinuogina, nes daugiau nežino būdų, kaip išgarsėt. Plius su visokiais sportininkais reklamuojasi ir fotografuojasi. Blondinės tvirtina: mes  turim dar daugiau vyrų, tik su jais gyvenam  ne dėl žurnalų viršelių ir televizijų.

„Mes savo vyrų neafišuojam taip, kaip jos, bet tai nereiškia, kad mūsų prastesni. Iš tikrųjų mūsų vyrai yra tikri vyrai, kurie nelenda į viešumą“, – aiškina blondinės.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Brunetės visai pasiunta: „Ne jūsų reikalas!“. Tačiau labiausiai merginos nesutaria ne dėl vyrų, o dėl gerbėjų kiekio. Ką jau bekalbėti apie grupės „Kitokios“ pavadinimą. Abi grupės jį savinasi sau. KK2 išsiaiškino, kad, pasak patentų biuro, šiuo metu vardas „Kitokios“ priklauso abiem grupėms.

Nė viena grupė dar negavo sertifikato. Teisę koncertuoti su pavadinimu „Kitokios“ turi teisę ir grupė „Kitokios“, ir kita grupė – „Kitokios“.  Tuo būdu Lietuvoje įvyko unikalus reiškinys – gimė dvi grupės su tokiu pačiu pavadinimu „Kitokios“. Svarbu, kad ne tokios pačios.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai