Renata ir Marius Jampolskiai švenčia 5-ąsias vestuvių metines: „Reikia kasdien mylėti vienas kitą“

Renatos ir Mariaus Jampolskių vestuvių akimirka / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-08-31 17:17
Aktorius Marius Jampolskius su žmona Renata šiandien mini itin romantišką šventę – 5-ąsias vestuvių metines. Moteris atskleidė, kad šiemet šventės niekaip ypatingai neminės, nes serga ir turi temperatūros, tačiau „per daug šios sukakties nesureikšminame, nes manome, kad reikia kasdien švęsti ir mylėti vienas kitą“.

„Vestuvių dieną prisimenu puikiai, labai malonūs prisiminimai. Tai buvo labai graži šventė ir labai patiko, ir tikrai kartočiau dar šimtą kartų“, – tikino Renata.

Renatos ir Mariaus Jampolskių vestuvių akimirka / Asmeninio archyvo nuotr.
Renatos ir Mariaus Jampolskių vestuvių akimirka / Asmeninio archyvo nuotr.

Nors daugelis porų pasakoja, kad vestuvės nieko jų gyvenimuose nekeičia, Renata Jampolskė teigia priešingai. „Man keičia. Stengiesi daugiau toleruoti žmogų, labiau prie jo taikytis, galbūt netgi daugiau gali atleisti. Nėra taip paprasta trenkti durimis ir išeiti. Juolab, kai yra santuoka ir vaikai“, – Žmonės.lt pasakojo moteris.

Kone kasdien pasirodant įvairioms žinutėms, kad poros nesugebėjo išlaikyti santykių, Renata sako, kad ir jų šeimoje visko būna. „Būna ir barnių, ir pykčių, bet kažkaip esame kartu ir aš labai tuo džiaugiuosi“, – teigė moteris. „Žinoma, niekada negali žinoti, kaip gyvenimas susiklostys, bet duok Dieve, kad dar švęstume ir 10-ąsias, ir 15-ąsiais, ir dar daugybę metų“ – pasakojo Renata.

Renata Jampolskė atskleidė, kad savo vestuvinę suknelę vis dar turi ir laiko ją dėžutėje. „Man, žinoma, būtų labai malonu, kad mano dukra ją vilkėtų savo vestuvių dieną. Ta suknelė buvo išties nuostabi. Visi, kas ją prisimena, negali pamiršti ir visi tikina, kad ši buvusi išties nepakartojama. Vestuvinė suknelė man iš tikrųjų labai svarbi“, – teigė Renata.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai