Renata ir Deividas Norvilai: „Mes tikrai gyvenam nenuobodžiai!“

Renata ir Deividas Norvilai su šeima
Šaltinis: Žmonės
AA

Jaukus namas miške greta tvenkinio, čia pat po langais augantys raudonviršiai, trys vaikai Vanesa (16), Emilis (8) ir Rėjus (2), gero būdo bavarų pėdsekys Leksas – regis, Renata (39) ir Deividas (38) NORVILAI turi visas sąlygas užsiliūliuoti užmiesčio ramybėje. Bet nieko panašaus: jiedu daug koncertuoja, keliauja, o Deivis neseniai su sūnumis ant kelių parašė pirmąjį savo miuziklą! Ir net atrado naują aistrą – fotografuoja.

„Gyvename ne taip nuobodžiai, kaip gali pasirodyti: ne tik namai, vaikai ir koncertai. Šie metai buvo labai keliauningi, – priduria Deividas. – Tiesiog esame ne tie feisbukiniai, kurie iš visur kelia nuotraukas ir skelbiasi, ką veikia, kur keliauja. Suprantu, kad reikia, – kiti kolegos kiekvieną pirstelėjimą viešina, bet mums tai – kančia. Užtat gal žmonėms ir atrodo, kad pastaruoju metu tik sėdim prie dygstančio raudonikio ir plojam, kad greičiau išaugtų. Bet tikrai neliūdim.“

Dėl to, kad išsikėlė daugiau nei dvidešimt kilometrų už miesto, pora visai nesigaili. Juolab abu nėra šurmulio, didelių renginių mėgėjai, gal „labiau miškiniai“. Deividas net siūlo šeimai naują planą – esą vaikams reikia važiuoti mokytis į Uteną. O ką? Nuo jųdviejų sodybos iki Utenos važiuoti tiek pat, kiek nuo namų iki mokyklos Vilniuje, būrelių ten pilna, viskas arti, visur nueis patys. Tiesa, Vanesa, išgirdusi Deivido svarstymą, pasakė griežtai: „Ne, nė už ką.“ Kur jau uždaryti šešiolikmetę į vienkiemį! „Jai dabar tik telefonas, fotosesijos, selfiai...“ – juokiasi Renata.

Kad ir kokie užimti būtų, Renata su Deividu nepamiršta vienas kito per dantį patraukti, smagiai pasijuokti. Juk taip gyventi tikrai lengviau!

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“

Žurnalas „Žmonės" Nr. 38

Šios savaitės „Žmonėse" - pažintis su staiga išgarsėjusia grupe „Kūjeliai", kurios branduolys - du broliai tiksliukai, pasakojimas apie į Lietuvą atvykstantį popiežių Pranciškų, interviu su neseniai dar vieną diplomą įgijusia aktore Daiva Rudokaite, populiariuoju kunigu Algirdu Toliatu ir daug kitų įdomių istorijų.

Skaitykite daugiau