Remigijus Žiogas: „Vieša paslaptis – moterys važiuoja į Egiptą ir Turkiją dėl sekso“

Remigijus Žiogas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-06 13:34
Turkijoje ir Egipte gide dirbusi Sigita Samoškaitė LNK laidoje „Yra kaip yra“ atviravo, kad į šias šalis moterys traukia išsiilgusios vyrų dėmesio, o kai grįžta – žydi ir yra atsigavusios.

Sigita sako, kad ji žino ne vieną moterį, kuri metai iš metų važiuoja į tą patį viešbutį, tą pačią vietą. Moteris sako, kad kartais net vyrai apmoka savo žmonoms keliones, kad tik jos grįžtų geresnės nuotaikos.

Laidoje „Yra kaip yra“ dalyvavęs renginių vedėjas Remigijus Žiogas pasakojo, kad per atostogas Egipte su žmona jis pastebėjo du berniukus, kurie aptarnavo lietuvaites moteris. R.Žiogas sako, kad matytas vaizdas labai keistai atrodė iš šono – vaikinai gražūs, o moterys – sultingos „spurgytės“.

Vyras teigia, kad moterys važiuoja į Egiptą ir Turkiją dėl sekso, tai vieša paslaptis ir tai žino visi. Anot R.Žiogo, moterims, kurios vyresnės nei keturiasdešimt, ten prasideda antra jaunystė.

Ar jūs pritariate R.Žiogo nuomonei, ar tikrai moterys į pietų šalis važiuoja dėl sekso?  

Stop kadras
Stop kadras

Kita laidos dalyvė Agnė mano, kad į Egiptą ir Turkiją vyksta tik kvailos ir beviltiškos moterys. Agnė teigia, kad dažniausiai jos pačios kabinasi vyrams ant sprando, mirksi akytėmis, juos „kabina“, koketuoja, o ten vyrai karšti, jei jam neduodi – dažnai sužvėrėja. Tada dažnai moterys grįžta išprievartautos, skundžiasi, verkia, nors pačios dėl to būna kaltos.

Pati Agnė turi turtingą vyrą Prancūzijoje, kuris ją išlaiko, tačiau moteris priduria, kad jis – impotentas. Agnė pas jį važiuoja kas 2–3 mėnesius, vyras ją visiškai išlaiko finansiškai, perka dovanas, kartu skraido į keliones bei lankosi prabangiuose restoranuose.

Vyras, kuris išlaiko Agnę, yra vedęs, turi vaikų, tačiau moteris mano, kad tokia praktika gan populiari Prancūzijoje. Pati Agnė turi dviejų metukų dukrą bei draugą, kuris apie slaptas moters keliones nieko nežino, bet turi įtarimų.

Agnė LNK laidoje sakė žinanti, kad daug užsieniečių atvyksta į Lietuvą, kur už 500–1000 eurų randa merginas, kurios suteikia visas jų geidžiamas sekso paslaugas.

Kitas laidos dalyvis Rimantas dalinsis prisiminimais iš kelionės po Kiniją, kurioje svečiavosi 2014 metais. Vaikinas prisimena, kad Šanhajuje su draugu neblaivūs pakliuvo į viešnamį. Jo draugą tiesiog gatvėje pasigavo mergina ir pradėjo rodyti erotinę nuotrauką. Rimantas prisimena, kad įėjus į vidų išsirikiavo merginos, vienos kaina – 35 eurai.

Tačiau po visų potyrių vyrai buvo nuvesti į kambarėlį, kur buvo reketuojami. Vyriškis kambarėlyje vaikinams pasakė, kad jie turi susimokėti 30 000 juanių (2300 eurų) arba jie taps lavonais.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai