Remigijus ir Algirdas Gataveckai: „Svarbiausia – ne genai”

Algirdas ir Remigijus Gataveckai / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-22 14:49
„Apsiavę basutėmis, basomis kojomis žiemą eidavom į mokyklą, nes ten buvo šilta ir gaudavom valgyti. Nedaug žmonių tikėjo mumis“, – pokalbių laidoje „Valanda su Rūta“ per LNK pasakos garsūs menininkai, broliai Remigijus ir Algirdas Gataveckai.

Broliai papasakos, kad būdami 16-os kartą nusigėrė, apsivėmė, tačiau šiandien jie baigę prestižinius mokslus, o vienas jų net apsigynęs mokslų daktaro laipsnį, abu apdovanoti Prezidentės.

Jauniausias atkurtos nepriklausomos Lietuvos ministras, kuriam vos 27-eri, LNK laidoje pasakos, kad jį ir seserį užaugino mama, dirbusi slaugytoja ir gaudavusi minimalų atlyginimą. Mama dirbdavo per kelis darbus, kad galėtų išmaitinti vaikus. Jauniausias ministras dirbti pradėjo sulaukęs vos 14-os.

Grybų ir uogų supirktuvių ir fabrikų vadovo Artūro Daikerio dukra Milita pasakos, kad tėvai nuo vaikystės mokė vertinti pinigus ir taupyti. Tėtis Militą mokė gatvėje nepraeiti net pro pamestą centą, nes tai – taip pat pinigas.

„Tad kas lemia žmogaus likimą, jo ateitį? Žvaigždės, genai, o gal auklėjimas?” – klaus laidos vedėja Rūta Mikelkevičiūtė.

Pokalbių laida „Valanda su Rūta“ jau šiandien, 20.00 val., tik per LNK.

Žmonės.lt

Temos:

Aktualu

Naujausi straipsniai