Remigijui Žiogui savaitgalį gimė trečias vaikas: „Atėjo kaip tikras karalius“

Remigijus Žiogas su žmona ir dukra / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-06 23:35
Renginių vedėjas ir organizatorius Remigijus Žiogas su žmona Rovena šeštadienį susilaukė trečio vaiko. Klaipėdoje gyvenančiai porai gimė sūnus.

„Rojus Žiogas, trečias mūsų stebuklas, atėjo kaip tikras karalius per Tris karalius! Mama Rovena Žiogė jaučiasi puikiai ir dėkoja Dievui ir sūnui, kad nuo vandens nubėgimo iki vaiko paėmimo ant rankų praėjo tik 45 minutės.

Rojus sveria 3200 g ir turi jau moka garsiai rėkt. Mes esam labai labai laimingi! Ačiū močiutei Romai, kad dalyvavo procese ir ačiū visiems už palaikymą, ir sveikinimus! Labai labai myliu savo žmoną!“ – feisbuke džiaugėsi laimingas tėtis.

Šeštadienį gimės trečias poros vaikas – berniukas. Remigijus ir Rovena jau turi dvi dukras Rijaną ir Rėją.

Mažoji Rėja gimė 2016 metų rugpjūtį. Tuo tarpu Rijanai šiuo metu – aštuoneri.

R.Žiogas išgarsėjo televizijos projekte „Šok su manimi“, vėliau jis dalyvavo realybės šou „Tėtis namuose“.

Rovena niekada neleido mylimajam susireikšminti ir sužvaigždėti. „Aš jį ne kartą esu pavadinusi Šalčiūte. Jie dalyvavo kartu šokių projekte ir jis labai stebėjosi Monika. Grįždavo namo ir sakydavo, kad Šalčiūtė nuolat fotografuojasi, kad jai telefonas reikalingas kaip lašelinė. O praėjo maždaug pusmetis ir žiūriu dabar jis pats kaip su lašeline vaikšto! Dažnai jam pasakau, kad nebūtų toks narcizas“, – yra sakiusi Rovena.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai