Rekordinio dydžio „Lego“ figūra sudomino pramogų pasaulio atstovus ir jų vaikus

Asta Pilypaitė su dukra Rūta ir Diana Dargienė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-10-13 16:04
Kiekvieno vaiko (dažniausiai vis tik berniuko) svajonė – „Lego“ konstruktorius. Jis ne tik yra įdomus, bet ir vaizduotę lavinantis žaidimas. Tad sekmadienį bebaigiant statyti didžiausią Baltijos šalyse figūrą iš lego kaladėlių rinkosi ir žinomi tėvai su savo mažaisiais.

Renginyje apsilankiusi Asta Pylipaitė su dukrele Rūta tikino, kad visi klaidingai mano, jog šis konstruktoriu yra skirtas daugiausiai berniukams. „Mano dukrai „Lego“ – labai patinka. Jau kurį laiką jis nėra vien tik berniukiškas žaidimas. Atsirado statinių, kurie puikiausiai tinka statyti ir mergaitėms.Trumpai tariant, mano dukra jau žino ko prašys Kalėdų senelio“, – šypsojosi A.Pilipaitė.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Tiesa, šiame renginyje taip pat šeimyniškai laiką leid ir kitos pramogų pasaulio mamos ir šeimynos. Visi kartu pasirodė Donatas ir Dainė Baumilos su savo mažąja Smilte. Mergaitė, rodosi, labiausiai domėjosi ne statoma rekordinio dydžio leg figūra, o konstruktoriais-robotais.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Aplink kaladėles sukiojosi ir dainininkė Diana Dargienė su dukrele Une, Redita Dominaitytė su dukra Upe, Žygis Stakėnas su sūnumi Pijumi ir Kajumi bei krepšininiko Roberto Javtoko žmona Vilma su vaikais ir kiti tėveliai su vaikai atvyko stebėti rekordinio dydžio lego kaladėlių figūros kūrimo.

Prekybos centre „Panorama“ išdygusi filmo „Žvaigždžių karai“ personažo, mokytojo Jodos figūra, yra didžiausia šio herojaus figūra Baltijos šalyse, pastatyta iš „Lego“ kaladėlių. Rekordų fiksavimo agentūra „Factum“ užregistravo jos aukštį. Figūra siekė 1,89 cm.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai