Rekordinį statulėlių kiekį susišlavęs Drake'as scenoje pademonstravo gestą, kurį neteisingai daro nemažai vyrų

„Billboard Music Awards“ muzikos apdovanojimų ceremonijos akimirkos / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-05-22 13:12
Kanados reperis Drake‘as (30) sukėlė didžiausią entuziazmo bangą naktį iš sekmadienio į pirmadienį Las Vegase vykusiuose kasmetiniuose „Billboard Music Awards“ muzikos apdovanojimuose.

Jis pelnė 13 – daugiausia – statulėlių. Pretendavo net į 22.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Vieną statulėlių Drake‘ui įteikė aktorė Kate Beckinsale. Dainininkas nepraleido progos paflirtuoti ir pademonstruoti savo galantiškumą: jis pabučiavo aktorei ranką. Įdomu tai, kad tą jis padarė tinkamai, ko sunku tikėtis iš pašėlusių reperių – Drake‘as pasilenkė moters rankos link, o ne kėlė arogantiškai ją sau prie lūpų, o šią klaidą vyrai neretai padaro.

Drake‘as tapo muzikantu, gavusiu daugiausia statulėlių vienu metu per „Billboard“ muzikos apdovanojimų ceremoniją. Tai daugiau statulėlių nei jų pelnė dainininkė Adele 2012 metais – tuomet ji namo išvyko nešina 12 apdovanojimų.

Sakydamas padėkos kalbą „T-Mobile Arena“ scenoje, Drake‘as išreiškė įsitikinimą, kad Adele netrukus perims iš jo rekordininko titulą – kai tik ji išleis naują hitą.

Reperis pristatė ir savo komandą, nepamiršdamas paminėti tėvo Denniso Grahamo. Judviejų santykiai artimi, tėvas muša būgnus, neseniai pradėjo įrašinėti dainas. Be to, Drake‘o gerbėjai neatsistebi – nepaisant garbaus amžiaus, Dennisas Grahamas yra „Instagram“ žvaigždė.

Muzikos apdovanojimų svečiai puolė į ekstazę, kaip ir vėliau ir internautai – Drake‘o pasirodymas buvo surengtas...vidury fontano „Bellagio Las Vegas“! Apsuptas įspūdingų fejerverkų jis atliko kūrinį „Gyalchester“ iš savo naujausio albumo „More Life“.

Be Drake‘o publiką nustebino ir 71 metų dainininkė Cher, pasirodžiusi scenoje pusnuogė, spenelius pridengusi tik rožinėmis širdelėmis, vėliau pakeitusi tviskantį kostiumą į juodą, tačiau taip pat menkai dengiantį kūną.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Publika mėgavosi ir Celine Dion, Miley Cyrus pasirodymais, taip pat dainavo „The Chainsmokers“, Lorde, „Imagine Dragons“, Nicki Minaj, Camila Cabello, Halsey. Bruno Marsas scenon nekopė – buvo parodytas koncerto Amsterdame įrašas, o Edas Sheeranas dainą atsiuntė iš Čilės.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai