Reikšmingas Sasekso hercogų gestas: apie dukters gimimą pirmiausia pranešė vienam žmogui

Princas Harry ir Meghan Markle / SCANPIX nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-06-07 20:09
Meghan Markle (39) ir princas Harry (36) apie dukros gimimą pasauliui pranešė tik po dviejų dienų, tačiau karalienė Elizabeth apie tai sužinojo viena pirmųjų, skelbia portalas „People“.

Nepaisant visai neseniai praūžusių nesutarimų tarp Sasekso hercogų ir karališkosios šeimos, 95-erių metų karalienė Elizabeth II viena pirmųjų sužinojo apie Meghan ir Harry dukros gimimą. Lilibet Diana – tai 11-oji karalienės proanūkė.

„Apie tai pirmiausia pranešta karalienei, vėliau ir Velso princui ir Kornvalio hercogienei bei Kembridžo hercogams. Jie džiaugiasi šia žinia“, – oficialiame pareiškime skelbė Bakingamo rūmų atstovas. Jis patikino, kad karalienė Elizabeth ir visa karališkoji šeima apie Lilibet Dianos gimimą sužinojo dvi dienas anksčiau, nei buvo paskelbta visam pasauliui.

Karalienė Elizabeth II, Meghan Markle ir princas Harry  / „Scanpix“ nuotr.
Karalienė Elizabeth II, Meghan Markle ir princas Harry / „Scanpix“ nuotr.

Tiesa, Lilibet Dianos vardas turi ypatingą reikšmę. Meghan Markle ir princas Harry, nusprendę savo dukrą pavadinti būtent taip, pagerbė ne tik Sasekso hercogo močiutę karalienę Elizabeth ir mamą princesę Dianą, bet ir Meghan mamą Dorią Ragland.

Sasekso hercogų dukters vardo Lilibet trumpinys yra Lili ir skamba panašiai kaip „lily“ (liet. „lelija“). Pasirodo, Meghan mama nuo mažų dienų ją vadino gėle, todėl gerbėjai tiki, kad taip buvo pagerbtos abi Sasekso hercogų šeimų pusės.

Meghan Markle su sūnumi ir princu Harry / „Scanpix“ nuotr.
Meghan Markle su sūnumi ir princu Harry / „Scanpix“ nuotr.

Kadangi Sasekso kunigaikštis ir kunigaikštienė pernai persikėlė į Kaliforniją, pranešama, kad šiuo metu jie daugiau laiko praleidžia su Meghan mama, gyvenančia netoliese, Los Andžele. Ji dažnai lanko porą ir anūką Archie, gyvenančius Montecito mieste.

Kol kas dar nėra aišku, kada Lilibet Dianą ant rankų galės pasūpuoti ir karalienė Elizabeth.

Naujausi straipsniai