Reikia jūsų balsų: Didžiojoje Britanijoje gyvenanti Erika Aleksaitė laimę bando MTV konkurse

Erika Aleksaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Iš Raudondvario kilusi Erika Aleksaitė (24) jau 5 metus gyvena Didžiojoje Britanijoje. Atvykusi studijuoti muzikos į Southamptono Solento universitetą Erika po bakalauro studijų liko toliau tobulėti lietuvių pamėgtoje šalyje, o dabar dalyvauja MTV organizuojamame konkurse „Brand New Unsigned 2014“.

Erika Aleksaitė / Asmeninio albumo nuotr.

„Muzikuoju nuo pat mažumės. Muzikos mokykloje pabaigiau fortepijono specialybę, mokiausi dainavimo meno privačiai pas įvairius Lietuvos mokytojus, koncertavau įvairiuose koncertuose bei konkursuose, esu dainavusi „Dainų dainelėje“. Vėliau išvykau studijuoti vokalo į universitetą Didžiojoje Britanijoje. Taip pat esu koncertavusi tiek Southamptone, tiek Londone“, – portalui Žmonės.lt pasakojo E.Aleksaitė.

Kaip pasakojo Erika, pasirinkdama muzikės kelią ji vadovavosi Liudviko van Bethoveno žodžiais: „Muzika yra aukštesnis apreiškimas negu visa išmintis ir filosofija“. „Muzika man kelia iššūkius, augina mano sielą ir yra pats nuostabiausias pabėgimas nuo realybės. Muzika yra kalb, kurią aš supratau geriausiai“, – atviravo E.Aleksaitė.

Erikos pasiekimai kalba patys už save. Merginai yra tekę dirbti su žinomais kompozitoriais ir įrašinėti „Abbey Road“ studijose.

„Universitete buvo ieškomi geriausi jauni kompozitoriai Iš viso muzikos fakulteto buvo atrinkti tik trys. Mike'as Moranas (Freddie Mercury buvęs prodiuseris, taip pat žmogus, parašęs dainą „Barselona“) ir Grahamas Walkeris (kompozitorius, parašęs muzikos takelius filmams „Nasrai 3“, „Riteris be galvos“) buvo komisijos nariai, kurių balsas buvo lemiamas. Jie ir išsirinko mane. Gavau galimybę įrašyti savo sukurtą simfoniją „Abbey Road“ studijose kartu su 65 žmonių Londono Metropolitano orkestru“, – pasakojo E.Aleksaitė.

Erika Aleksaitė / Asmeninio albumo nuotr.

Paklausta, kas paskatino dalyvauti MTV konkurse, Erika pasakojo, kad jos gyvenimo moto – gyventi, o ne egzistuoti.

„Visi nauji iššūkiai augina žmogų ir tai, ko aš noriu šiame gyvenime. Šis konkursas turi didžiulę vertę muzikos pasaulyje ir dalyvauti ar laimėti šiame konkurse yra didžiulis žingsnis į priekį“, – pasakojo atlikėjų Adele, Stevie Wonderio, Arethos Franklin ir Ellos Fitzgerald gerbėja.

MTV konkurse Erika sėkmingai įveikė pirmąjį etapą. Antrame etape specialiai sudaryta komisija rinksis iš atlikėjų ir grupių, kurie sulaukė daugiausiai balsų. Už E.Aleksaitę galite balsuoti paspaudę čia. Balsavimas vyksta iki lapkričio 18 dienos.

Laimėtojas turės galimybę pasirodyti Didžiosios Britanijos MTV kanale.

 
Erika Aleksaitė / Asmeninio albumo nuotr.

 

Temos:
Skaitykite daugiau