Reese Witherspoon patyrė seksualinį priekabiavimą: pirštus prikišo sumanus režisierius

Reese Witherspoon / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-17 15:06
Aktorė Reese Witherspoon (41) viešai prakalbo apie nemalonią praeitį. Jai tebuvo šešiolika, kai moteris patyrė seksualinį priekabiavimą pirmąjį, tačiau ne vienintelį kartą.

2017 metų spalį leidinys „New York Times“ į dienos šviesą ištraukė skandalingą kino režisieriaus bei Holivudo prodiuserio Harvey Weinsteino elgesį. Vyras apkaltintas prievartavęs, seksualiai išnaudojęs ir priekabiavęs prie moterų, su kuriomis dirbo.

Po šio vyro nusikalstamų veikų paviešinimo vis daugiau garsenybių prabilo apie seksualinį priekabiavimą, kurį patyrė dirbdamos pramogų pasaulyje. Reese Witherspoon – viena jų.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

„Bjauriuosi vyru, kuris mane išnaudojo, kai vos sulaukiau 16-likos. Pykstu ant visų agentų ir prodiuserių, vertusių į nemalonią situaciją reaguoti nebyliai. Tarsi tyla būtų viena iš darbo kontrakto sąlygų“, – kalbėjo „Oskaro“ laureatė.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

Praėjusi savaitė metė šešėlį Holivudui ir jame vyraujančioms darbo sąlygoms, nes Reese palaikė ne viena moteris. O apie išnaudojimą ir patirtą gėdą – kalbėti nelengva.

„Norėčiau jums pasakyti, kad tai tebuvo vienintelis atvejis mano karjeroje, tačiau negaliu. Galybę kartų kentėjau seksualinį priekabiavimą ir pasitaikė tokių baisių momentų, kad norėčiau visko nepasakoti. Girdėdama kitų moterų istorijas aš įsidrąsinau ir supratau, jog išgyti gali tik kalbėdamas ir atskleisdamas tiesą“, – toliau atviravo Reese.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai