„Redirected“ kelionės į Kanus pabaigoje – Italijos policijos reidas ir pasiklydusių lietuvių gelbėjimas

Kelionė į Kanus / Filmo kūrėjų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-05-14 15:51
Emilio Vėlyvio filmo „Redirected“ komanda jau netrukus pasieks Kanus – keliautojams liko nuvažiuoti paskutinius 100 kilometrų. Spėję patirti įvairių nuotykių Lenkijoje, Čekijoje bei Vokietijoje Andrius Paulavičius, Mindaugas Papinigis bei žymieji jų kelionės draugai paršeliai Žibutė bei Gvazdikas pirmadienio vakarą sulaukė dar daugiau netikėtumų. Keliautojai buvo sustabdyti italų policijos, o vėliau gelbėjo svetimame krašte pasiklydusį kino kritiką Edviną Pūkštą.

Sėkmingai įveikę tūkstančius kilometrų, „Redirected“ aktoriai buvo sustabdyti ir nuodugniai apieškoti Italijos pasienyje, kur manė įstrigsiantys ilgam. Visgi net ir šios nemalonios procedūros metu, policininkui pareiškus, jog filmuoti griežtai draudžiama, A.Paulavičius bei M.Papinigis sugebėjo pasinaudoti slaptomis kameromis bei užfiksuoti įvykį.

„Bendrauti su policija kelionės metu teko ne kartą, visgi šį sykį ne juokais išsigandome, kadangi policininkas, prisistatęs Angelo vardu, buvo įtarus. Jis norėjo išiaiškinti, kokį krovinį gabename, ieškojo alkoholio bei rūkalų, nors po tentu pamatė tik Kanų festivaliui skirtą mineralinį vandenį bei mūsų kelionės daiktus“, – teigia A.Paulavičius.

Pasak aktorių, labiausiai jie baiminosi dėl Žibutės bei Gvazdiko, kuriuos aptikus Angelo galėjo kilti ir daugiau įtarimų ir patikrinimo pabaiga būtų tapusi sunkiai prognozuojama.

„Po to, kai su paršiukais Lenkijoje policijos buvome išprašyti iš „McDonald‘s“ restorano, pamanėme, jog kitas toks susitikimas gali baigtis ir mažiau sėkmingai, taigi ne tik patys buvome budrūs, tačiau ir Žibutė su Gvazdiku puikiai suprato, jog susidūrus su policija būtina laikytis „tylos rėžimo“, – sako A.Paulavičius.

Visgi „Redirected“ komanda nepamiršo kelionės misijos ir Italijos teisėsaugos pareigūnui pareiškė, jog savo kelionėje sutiktiems žmonėms užduoda vieną klausimą „Ar kiaulė gali būti žmogaus draugas?“. Aktorių teigimu, policininkas Angelo neatrodė susižavėjęs šia idėja, tačiau šypsodamasis palinkėjo ekipažui laimingos kelionės.

„Po šio patikrinimo manėme, jog mūsų kelionės nuotykiai jau išsemti, kadangi liko važiuoti vos keliolika valandų. Tačiau būtent tuomet Italijos pakelėje sutikome Lietuvos kino kritiką E.Pūkštą ir supratome, koks mažas tampa pasaulis, iškėlus koją iš namų. Atsidūrėme laiku ir vietoje, kadangi Edvinas, pasiklydęs Italijoje, blaškėsi po svetimą šalį, manydamas, jog Kanų kino festivalio atdaryme šiemet sudalyvauti jau neteks“, – teigia M.Papinigis.

Nauju nariu pasipildęs „Redirected“ ekipažas jau šį vakarą Kanuose mėgins atgauti jėgas po ilgos ir varginančios kelionės ir pasiruošti  rytoj prasidėsiančiam prestižiniam Kanų kino festivaliui.

„Redirected“ kuria prodiuserių kompanija „Kino kultas“. Tai trečiasis pilnametražis režisieriaus Emilio Vėlyvio filmas, pirmieji du – „Zero“ ir „Zero II“ – Lietuvoje susilaukė milžiniško žiūrovų dėmesio. Būsimi kino juostos „Redirected“ fanai kviečiami burtis „Facebook“ puslapyje www.facebook.com/RedirectedMovie, skirtame supažindinti su filmo naujienomis.

TAIP PAT SKAITYKITE:

Pakeliui į Kanus – „Redirected“ paršelių maudynės Čekijoje

„Redirected“ kelionė į Kanus: filmo žvaigždės iš „McDonald‘s“ išprašyti su policija

Kelionėje į Kanus Emilio Vėlyvio filmo „Redirected“ komandą lydi dūžtantys stiklai ir žmonių draugiškumas

Kanus išvykusi filmo „Redirected“ komanda europiečiams sieks įrodyti, kad kiaulė – geriausias žmogaus draugas

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai