„Redirected“ kelionė į Kanus: filmo žvaigždės iš „McDonald‘s“ išprašyti su policija

Mindaugas rūpinasi paršelių patogumu / Filmo „Redirected“ komandos nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-05-12 16:58
Į Kanų kino festivalį vykstanti naujojo E. Vėlyvio filmo „Redirected“ komanda – aktoriai Andrius Paulavičius, Mindaugas Papinigis bei žymieji paršeliai Žibutė ir Gvazdikas, Lenkijos pakelės kavinių ir degalinių darbuotojus ne tik supažindino su naujuoju filmu, bet jau spėjo įsivelti į incidentą su šalies policija.

Misiją – įrodyti europiečiams, jog kiaulė yra geresnis žmogaus draugas nei maistas, „Redirected“ aktoriai teigia vykdę sėkmingai, kol šeštadienį nenusprendė užsukti į Lenkijos pakelės „McDonald‘s“ restoraną.

„Kad pamoka būtų įtikinamesnė, nusprendėme į restoraną nusivesti Žibutę ir Gvazdiką ir tokiu būdu lankytojams paaiškinti, jog paršeliai gali būti puikūs draugai ir jų nereikia valgyti. Tačiau tokios žmonių reakcijos tikrai nesitikėjome – moterys ėmė spiegti ir lipti ant kėdžių, vienas kitas smarkuolis stengėsi išstumti mūsų paršelius lauk. Po gana ilgų grumtynių ir bandymų paaiškinti, kas čia vyksta, atvyko Lenkijos policija. Pareigūnai paaiškino, kad tokie paršelių apsilankymai Lenkijos restoranuose yra draudžiami“, – pasakojo A.Paulavičius.

Jo teigimu, viskas būtų pasibaigę gerai, jeigu policija nebūtų konfiskavusi filmuotos medžiagos. „Belieka tikėtis, jog Čekijoje žmonės bus draugiškesni ir policijos nekvies“, – sakė A.Paulavičius.

Tačiau „Redirected“ aktoriai taip lengvai nenusileido – savo misiją tęsė jau be paršelių užsukę į pakelėje esančią degalinę, kurioje laukė netikėta linkme pasisukęs pokalbis su jos administratoriumi.

„Nors degalinės darbuotojas sutiko mums duoti interviu, tačiau išgirdęs mūsų klausimą, ar tiki gražia žmogaus ir kiaulės draugyste, labai pasimetė. Ilgai žiūrėjęs į filmo skrajutę su kiaule, jis su ašarom akyse prasitarė, jog kaip tik ryte valgė kiaulieną ir dėl to jaučiasi labai nemaloniai“, – pasakojo M.Papinigis.

Filmo „Redirected“ komandos nuotr.
Filmo „Redirected“ komandos nuotr.

Tačiau ne mažiau už pačią kelionės misiją „Redirected“ aktoriams svarbus jų bendrakeleivių saugumas ir komfortas. „Darome viską, kad Žibutei ir Gvazdikui kelionė būtų ne tik tik įsimintina, bet ir patogi. Dėl jų komforto aukojame savo asmeninius daiktus, važiuojame lėtai, kad jie nepatirtų streso. Tačiau panašu, jog važiavimas automobiliu jiems netgi patinka, nes didžiąją laiko dalį jie miega“, – sakė A.Paulavičius.

Paršelius aktoriams jau teko ginti ir nuo kitų gyvūnų. „Sustojus pailsėti, aplink automobilį ėmė sukiotis nelinksmai nusiteikęs vilkinis šuo – matyt, užuodė paršelius. Taigi, teko stoti į kovą, vyti šunį tolyn ir ginti savo draugus“, – prisimena M.Papinigis.

Jau daugiau nei 1000 km įveikusi ir Čekijos sieną kirtusi „Redirected“ komanda Kanus planuoja pasiekti antradienį vakare. Iki tol ekipažas dar aplankys Italiją ir Prancūziją.

„Redirected“ kuria prodiuserių kompanija „Kino kultas“. Tai trečiasis pilnametražis režisieriaus Emilio Vėlyvio filmas, pirmieji du – „Zero“ ir „Zero II“ – Lietuvoje susilaukė milžiniško žiūrovų dėmesio. Būsimi kino juostos „Redirected“ fanai kviečiami burtis „Facebook“ puslapyje www.facebook.com/RedirectedMovie, skirtame supažindinti su filmo naujienomis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai