Reda Gikytė ir Egmontas Bžeskas Azerbaidžane derino darbą ir malonumus

Egmontas Bžeskas ir Reda Gikytė / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Justina Dirsė
Publikuota: 2012-10-22 13:46
„Baku lankėmės antrą kartą ir tikrai ne paskutinį“, – džiugiai patikino rinkodaros specialistė, „TV komandos“ direktorė Reda Gikytė (30) vos prieš savaitę su mylimuoju prodiuseriu Egmontu Bžesku (38) grįžusi iš oficialaus vizito, pasibaigusio atostogomis, Azerbaidžane. Žinoma moteris patikina, kad Baku – fantastiškas miestas, į kurį norisi sugrįžti dar ir dar kartą.

„Baku praleidome veik 2 savaites. Pirmą jų buvome su oficialiu vizitu Tarptautiniame humanitariniame forume, į kurį vykome pakviesti Azerbaidžano ambasadoriaus Lietuvoje Hasano Mammadzados. Mus, kaip ir Sabonių šeimyną, pasikvietė kaip klausytojus. Šiame forume kaip pranešėjas dalyvavo  Valdas Adamkus  bei kitų šalių buvę prezidentai, UNESCO nariai, – portalui Žmonės.lt pasakojo Reda. – Likusią savaitę Egmontas tvarkė savo verslo ir kitus kūrybinius reikalus bei, žinoma, šiek tiek ilsėjomės.“

Reda pripažino, kad ją itin pakerėjęs naktinis Baku – prabangus, galingas ir bene labiausiai apšviestas jos matytas miestas. Tačiau ne ką mažesnį įspūdį jai paliko ir Azerbaidžane glūdintys gamtos stebuklai.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

„Man didelį įspūdį paliko Azerbaidžano gamtos stebuklas – nuolatos deganti žemė. Ji bene jau keliasdešimt tūkstančių metų dega neužgesinama. Kuomet mes buvome pasižiūrėti tos ugnies, pūtė smarkus vėjas, mes su Egmontu stovėjome apsikabinę ir mus šildė Azerbaidžano amžinoji ugnis“, – romantiškais kelionės prisiminimais pasidalino Reda.

Reda pasakojo, kad atostogų metu aplankė ir žymiuosius purvo vulkanus: „Toje vietoje jautėmės tarsi išsilaipinę mėnulyje. Labai patiko ir lankytis akmeniniame mieste, kuris kadaise buvo jūros dugne“, – pokalbį baigė Reda

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai