„Red Red Wine“ atlikėjas N. Diamondas dėl Parkinsono ligos atšaukia koncertus

Dainininkas Neilas Diamondas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-23 21:07
Rytoj, sausio 24-ąją, 77 metų gimtadienį švęsiantis amerikiečių dainininkas Neilas Diamondas pranešė užbaigiantis dainininko karjerą dėl sveikatos problemų. Muzikantas serga Parkinsono liga.

Atšaukti visi Neilo Diamondo koncertai, turėję vykti šį pavasarį. Koncertai buvo numatyti Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje.

„Labai apgailestauju, kad turiu pranešti pasitraukiantis iš koncertinio turo. Jaučiuosi labai pagerbtas, kad galėjau pristatyti savo šou publikai pastaruosius 50 metų. Nuoširdžiai atsiprašau visų, kurie įsigijo bilietus į turėjusius įvykti koncertus“, – žiniasklaidai buvo išplatintas Neilo Diamondo pranešimas.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Gerbėjams paaiškinta, kad dėl Parkinsono ligos dainininkui pasidarė pernelyg sunku gyvai pasirodyti scenoje. Vis dėlto iš muzikos pasaulio jis nepasitraukia – Neilas Diamondas ir toliau kurs muziką, leis įrašus.

Per ilgiau nei penkis dešimtmečius trukusią muzikinę karjerą Neilas Diamondas pardavė daugiau nei 130 mln. albumų, pelnė 10 „Grammy“ statulėlių, o jo vardas puošia Rokenrolo šlovės alėją. Tarp žinomiausių jo hitų – „I'm a Believer“ (1967), „Red Red Wine“ (1967), „Sweet Caroline (Good Times Never Seemed So Good)“ (1969), „Cacklin' Rosie“ (1970), „Girl, You'll Be a Woman Soon“ (1967).

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai