„Red Beets“ pristato kūrinį „Būti su tavimi“: vaizdo klipas atrodo paprastas tik iš pirmo žvilgsnio

„Red Beets“ / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2021-04-27 18:11
Lietuvos muzikos ir prodiuserių kolektyvas „Red Beets“ išleido pusę metų puoselėtą darbą – kūrinį „Būt su tavim“. Kartu komanda pristato ir vaizdo klipą, kuris iš pirmo žvilgsnio atrodo visiškai paprastas, bet neapsigaukite – norėdami išgauti tokį lengvo įspūdžio efektą, vaikinai turėjo gerokai pasistengti.

„Pirmiausia, norėjome įsitikinti, ar klipo idėją pavyks įgyvendinti taip, kaip norime, tad kruopščiai atlikome namų darbus: iš pradžių nufilmavome demo variantą trumpomis atkarpomis, kurias įsikėlėme į vaizdo apdorojimo programą. Ir tik vėliau atlikome tikrus klipo filmavimo darbus, kada tiksliai žinojome, kaip atrodys vaizdas ir ką galbūt reikėtų keisti“, – pasakoja klipo kūrėjai Dalius Pletniovas ir Julius Janušauskas.

Autoriai atskleidžia dar vieną vaizdo klipo filmavimo triuką – pasirodo, ekrane sugretinti du vienodi veidai visai ne broliai dvyniai, o vienas „Red Beets“ narių – Gerdas Janušauskas.

„Du skirtingi makiažai ir du kartus vienu dubliu nufilmuota daina, čia jokio montažo nėra. Atrodo, paprasta, tačiau pabandykite tą pakartoti patys ir įsitikinsite, kad ne viskas, kas atrodo labai lengva, taip pat lengvai ir įgyvendinama“, – sako grupės nariai.

„Red Beets“
„Red Beets“

Daina „Būt Su Tavim“ – tai jau antras „Red Beets“ darbas, kuris šį kartą skamba lietuviškai, mat pirmasis kompanijos singlas „Stop Hiding“ buvo anglų kalba. Pasak kūrėjų, lietuviškai suskambusi daina kalba apie žemiškus dalykus.

„Kiekvieno patiriama „žemiška“ meilė perkelta į kitą perspektyvą – girdime techniškai apdirbtą vokalą, kuris primena roboto balsą, kaip ir vaizde, kuriame du skirtingi nežemiškos kilmės veidai posmeliuose pakaitomis ir per priedainius  kartu sinchroniškai atlieka jausmingą tekstą apie įsivaizduojamus jausmus. Tai yra kitoks jausmų garso ir vaizdo pateikimas, fantazija – juk niekas nežino, kas yra mūsų pasąmonėje, kokios tikros spalvos slepiasi po ja“.

Beje, grupės „Red Beets“ nariai netrukus savo gerbėjus nudžiugins dar vienu kūriniu, kuris taip pat skambės lietuvių kalba – „Kai Gatvėse Naktis...“. Kūrinyje išgirsite ir moterišką vokalą – daina įrašyta kartu su jauna atlikėja Aukse Vyšniauskaite.

Paklausykite:

Naujausi straipsniai