Realybės šou „Pilis“ dalyvauja Manto Petruškevičiaus antrininkas ir it paauglė atrodanti 40-metė

Renginio akimirka / Luko Balandžio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-11-23 17:59
Ketvirtadienio popietę viduramžių vyno rūsį primenančiame restorane „Ida Basar“ įvyko TV3 realybės šou „Pilis“ pristatymas. 10 drąsių merginų ir 10 ryžtingų vaikinų iš Lietuvos atsisakė komfortiško gyvenimo ir išvyko į egzotišką šalį ne tik kovoti dėl 50 000 litų prizo, bet ir susirasti antrą pusę. Tiesa, kad teks gyventi Gruzijos pilyje, jie sužinojo tik atvykę į oro uostą.

Paslaptingą ir mitais apipintą pristatymą pradėjo projekto vedėjas, aktorius Andrius Paulavičius. Iš tamsios rūsio menės išniręs, gruziniška kailine kepure pasidabinęs vedėjas išties priminė tikrą gruziną. Netrukus mįslę užminė keturi gobtuvais apsigobę vienuoliai. Tai buvo realybės šou prodiuseriai Saulius Urbonavičius-Samas, Rolandas Skaisgirys, Martynas Starkus ir Rimvydas Martinaitis. Vyrai pasakojo, kad dar neteko daryti tokio masto ir sudėtingumo projekto. Jam savo jėgas sujungė net dvi prodiuserinės įmonės, o iš viso buvo nufilmuota net 2500 valandų vaizdo medžiagos. Be to, pilis, kurioje buvo filmuojamas šou, buvo pastatyta per itin trumpą laiką kone nuo pamatų. Pakalbėjus apie prodiuserių rūpesčius, atėjo laikas prisistatyti realybės šou dalyviams.

Luko Balandžio nuotr.
Luko Balandžio nuotr.

Labiausiai iš „Pilies“ dalyvių pristatymo metu išsiskyrė 28 metų vilnietis Aurimas. Jau pačią pirmąją dieną dėl stiliaus, kalbos ir pozos Petruškevičium pramintas vaikinas nesislėpė už kitų nugarų ir ėmėsi pagrindinio tikslo – dėmesio siekimo. Besidalinant įspūdžiais iš saulėtosios Gruzijos, vaikinas taip pat nevengė pašūkauti, pasakyti keletą aštrių replikų ir pakomentuoti kitus dalyvius, kad tik gautų kuo daugiau dėmesio. Panašu, jog Aurimas sulaukė ne tik gausybės žvilgsnių, bet ir susirado antrąją pusę – projekto dalyvę Rasą.

Luko Balandžio nuotr.
Luko Balandžio nuotr.
Luko Balandžio nuotr.
Luko Balandžio nuotr.

„Populiarumo troškulys. Tai vienintelis motyvas mane atvedęs į šį šou“, – atvirai prisipažino iš kitų „Pilies“ dalyvių išsiskiriantis Aurimas. Aukštas, dailus, atletišką ir tatuiruotėmis išpuoštą kūną demonstruojantis bei kitų išvaizdai neabejingas, priekabus šou dalyvis vos išvydęs nepažįstamas merginas iš karto įvertina jų lankymosi soliariumuose bei grožio salonuose dažnį. „Buvau susijaudinęs, pasimetęs, tačiau nužiūrėjęs visas ir įvertinęs – ši fyfa, ši nemačiusi soliariumo, − pasirinkau šviesiaplaukę ir žaviai besišypsančią Rasą“, – kone pirmo pasimatymo skonį prisimena restorano administratoriumi dirbantis Aurimas.

Aviacijoje dirbanti šviesiaplaukė gražuolė Rasa į Gruziją pateko vedama nuotykių ir naujų gyvenimo potyrių troškulio. „Esu jauna, netekėjusi, be vaikų – tai mano laikas. Todėl vykau į Gruziją trokšdama paįvairinti gyvenimą, išsklaidyti rutiną ir pakeliauti“, – pasakoja naktinį Vilniaus gyvenimą dievinanti mergina.

Ne ką mažiau nei Aurimas ir Rasa publiką suintrigavo itin jaunai atrodanti 40-metė realybės šou „Pilis“ dalyvė Dana. Moteris pristatymo metu sulaukė gausybės stipriosios lyties ovacijų, mat ekrane pasirodžius jos portretui buvo paskelbtas ir jos amžius. Panašu, jog nė vienas pristatyme dalyvavęs vyriškis nebūtų Danai davęs nė 30-ies metų. Tiesa, projekto dalyviams teko įvardinti vienas kito būdo bruožus ir Dana, deja, buvo apibūdinta kaip intrigantė ir gudri lapė.

Realybės šou „Pilis“ premjera – gruodžio 4 dieną per TV3.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai