Realybės šou „Misija: vestuvės“ atrankos dalyvės dalijosi širdį virpinančiomis istorijomis

Atrankos akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-18 11:02
Šeštadienio rytą pramogų ir poilsio centre Belmontas buvo surengta finalinė naujo televizijos formato TV3 realybės šou „Misija: vestuvės“ atranka. Realybės šou kvietė įvairaus amžiaus moteris pasinaudoti išskirtine galimybe ne tik pakeisti savo išvaizdą ir atsikratyti visų kompleksų, bet ir laimėti savo idealią vestuvių šventę.

Projekto kūrėjai atskleidė, kad sulaukė kaip niekada daug norinčiųjų dalyvauti anketų, tačiau finalinėje atrankoje prisistatė tik kelios dešimtys įsimintiniausias istorijas papasakojusių moterų. Tarp jų – nuo gimimo negalią turinti gražuolė, vestuvių dieną apie tėvelio mirtį sužinojusi moteris, 50-metį perkopusi būsima nuotaka ir daugybė ne ką mažiau įdomių asmenybių.

Moterų prisistatymus vertino ir galutinį sprendimą priėmė patyrusi komisija – projekto prodiuserė, TV laidų vedėja Vaida Skaisgirė, „Estetus“ klinikos vadovė Nora Lapinskienė, SV Plastinės chirurgijos centro gydytojai Saulius Vikšraitis ir Ernest Zacharevskij, Implantologijos ir estetinės odontologijos klinikos „Neodenta“ vadovė Eglė Kunčiuvienė, gydytojas odontologas Darius Kunčius bei modelis, grožio prekių parduotuvės KLIPSHOP.LT atstovė Viktorija Gasaitienė.

Jie visi kalbino potencialias šou dalyves, bandydami išsiaiškinti, ką merginos nori išsinešti iš televizijos projekto.

„Norėčiau, kad pagražintų mane, pakeistų. Norėčiau baltos šypsenos, veido lygaus“, – šypsodamasi dėstė Rugilė.

Su savo išrinktuoju ji susipažino dar studijuodama. Rugilė atsišaukė į jo skelbimą radijuje. Pažintis buvo sėkminga – jiedu turi jau du vaikučius. Rugilė pasakojo, kad šis projektas būtų puiki proga 10-ųjų santuokos metų proga atnaujinti įžadus, iškelti šventę, kurioje dalyvautų ir vaikai.

Kita atrankos dalyvė Ema pasidalijo jautria savo istorija. Su mylimuoju ji susilaukė dukters, tačiau neprabėgo nė metai, kai vyras ją paliko. Šiandien Ema puoselėja šiltus jausmus kitam, jau patikimam vyrui, su kuriuo yra kartu jau septynerius metus.

Jis padėjo Emai ištverti patį sunkiausią laikotarpį – prieš metus įvyko nelaimė, kurios metu Ema buvo stipriai sužalota, jai lūžo stuburas. Ant kojų Ema atsistojo tik prieš pusmetį, o jau kitais metais ji planuoja savo svajonių vestuves.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai