Realybės šou išgarsėjusios Viktorijos Šaulytės svajonės pildosi: gavo vaidmenį seriale

Viktorija Šaulytė nusifilmavo seriale „Rezidentai“ / TV3 nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Vasaros realybės šou „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ išgarsėjusios stilistės ir kūrybinio dueto „ŠaŠa“ narės Viktorijos Šaulytės svajonės pildosi: mergina ir vėl nusifilmavo komiškame seriale „Rezidentai“. Tai jau trečiasis Viktorijos vaidmuo šiame seriale.

V.Šaulytei komiškame medicinos seriale teko atlikti rezidento Piterio mokinės Natalijos vaidmenį. Merginai teko iššūkis – vaidinti pavydaus vyro žmoną.

„Buvau mokinė Natalija, kuri mokosi pas gydytoją Piterį anglų kalbos – jis taip papildomai uždarbiauja. Na, o mano vyras labai pavydus ir galvoja, kad aš jį išdavinėju“, – pasakojo V.Šaulytė.

Apie aktorės karjerą svajojanti mergina atskleidė, kad darbas filmavimo aikštelėje jai itin patinka: „Filmavimo aikštelėje labai prisijuokėme, nes buvo tikrai juokingų scenų. Manęs kameros visai nevaržo, prieš jas jaučiuosi laisvai. Esu visiškai atsipalaidavusi, galbūt todėl, kad mėgaujuosi vaidindama.“

Tai jau ne pirmas V.Šaulytės vaidmuo nuotaikingame seriale „Rezidentai“ ir mergina tikisi, kad ne paskutinis. „Smagiausia tai, kad kurdama vaidmenį galiu pabūti įvairiausiose situacijose, kur pati nesu atsidūrusi. Seriale teko filmuotis jau trečią kartą, bet, labai tikiuosi, ne paskutinį. Viskas mažais žingsneliais į priekį“, – šypsodamasi sakė žinoma mergina.

Paklausta, ar atliktas su pavydu susiduriančios moters vaidmuo jai pačiai artimas, V.Šaulytė teigė realiame gyvenime tokio pavydo netoleruojanti – savo žmogumi reikia pasitikėti.

„Nežinau, ar vaidmuo man artimas, nes Natalijos charakteris iki galo neatsiskleidė. Bet tikrai žinau, kad santykiuose nenormalus pavydas ir nepasitikėjimas mylimu žmogumi yra patys blogiausi dalykai“, – sakė V. Šaulytė.

Skaitykite daugiau