Realybės šou išgarsėjęs I. Pileckas grumiasi su vėžiu: stiprybės suteikia prieš kelias savaites gimusi dukra

Irmanto Pilecko gyvenimo akimirkos/Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-06-15 16:36
Renginių organizatorius, barmenas, prieš trejus metus rodyto vasaros realybės šou „2 Barai” dalyvis Irmantas Pileckas per pastaruosius metus išgyveno visą jausmų antplitudę – nuo neaprėpiamo džiaugsmo iki giliausios depresijos.

33 metų vyras pernai metų spalio 25 d. su draugais ir artimaisiais dalinęsis laime dėl ištarto „taip“ mylimai moteriai, neužilgo po vestuvių sužinojo diagnozę – jo plaučiuose navikas. Tačiau neseniai su liga besigrumiantį Irmantą vėl aplankė nenusakomo stiprumo teigiamos emocijos. Žmonės.lt jis prisipažino, jog jau kelias savaites ant rankų sūpuoja savo pirmagimę.

Irmantas Pileckas su žmona Odeta/Asmeninio albumo nuotr.
Irmantas Pileckas su žmona Odeta/Asmeninio albumo nuotr.

Pramogų pasaulyje savo pozityviu požiūriu ir energija visada išsiskyręs I. Pileckas ilgą laiką naktinių klubų bei įvairiausių vakarėlių gerbėjams buvo žinomas kaip DJ Dušas. Vėliau jis ėmėsi organizuoti koncertus, įvairias šventes, vis pasirodydavo televizijos projektuose. Labiausiai publika tuomet Kaune gyvenusį vaikiną įsidėmėjo per realybės šou „2 Barai”. Suprantęs, kad tylus ir nykus personažas nepatrauks niekieno dėmesio, Irmantas prieš vaizdo kameras nevengė išsakyti savo nuomonę, sukelti barnį, o paskui ieškoti kompromiso.

 

Irmanto Pilecko gyvenimo akimirkos/Asmeninio albumo nuotr.
Irmanto Pilecko gyvenimo akimirkos/Asmeninio albumo nuotr.

Pats I. Pileckas Žmonės.lt portalą patikino, kad jo gyvenimas naujų spalvų įgavo, kai jis susipažino su gargždiške Odeta. Abu jie pajūryje, tik skirtinguose miestuose, dirbo aptarnavimo srityje. Socialiniuose tinkluose užmezgusi bičiulystę ir Klaipėdos senamiestyje į pirmąjį pasimatymą nuėjusi pora netrukus suprato – atrastos meilės nevalia paleisti.

„Kaip tik tuo metu sprendžiau, ar grįžti į Kauną, ar likti pajūrio pusėje. Pasitarę su Odeta nutarėme ateitį puoselėti kartu“, – sakė I. Pileckas.

Supratę, kad kurs bendrą gyvenimą, įsimylėjėliai ėmė planuoti ir vestuves, ir šeimos pagausėjimą.

Irmanto Pilecko gyvenimo akimirkos/Asmeninio albumo nuotr.
Irmanto Pilecko gyvenimo akimirkos/Asmeninio albumo nuotr.

„Pasvajodavome apie tai, bet tikrai nemanėme, kad viena plano dalis išsipildys taip greitai. Ji pakoregavo ir antrosios datą“, – su šypsena pasakojo I. Pileckas.

Irmantas ir Odeta meilės priesaiką ištarė 2019 metų spalio 25 d. Gargždų santuokų rūmuose – tą dieną nuotakai sukako 22 metai.

„Vestuves suplanavome per savaitę. Turiu daug draugų renginių organizavimo srityje, todėl jokių iššūkių nei ieškant salės, nei vedėjo ar muzikantų nekilo“, – patikino I. Pileckas.

Irmanto Pilecko dukra Žemyna/Asmeninio albumo nuotr.
Irmanto Pilecko dukra Žemyna/Asmeninio albumo nuotr.

Tiesa, džiaugsmą dėl šeimos sukūrimo, neužilgo nustelbė gydytojų paskelbta diagnozė – Irmanto plaučiuose yra navikas. Vaikinas neslėpė – jis kelis metus vis skųsdavosi nugaros skausmais, lankėsi pas gydytojus, bet tikrąją negalavimų priežastį sužinojo tik šių metų pradžioje.

„Neslėpsiu – buvo sunku. Vasario 1-ąją atšvenčiau savo gimtadienį, o po savaitės man pranešė žinią – reiks operuoti. Besilaukianti žmona, karantinas, o aš – ligoninėje. Tiesa, gerai, kad viskas sklandžiai vyko“, – sakė I. Pileckas.

Pas gydytojus Irmantas dabar dažnas svečias. Jį džiugina tai, kad sveikatos būklė – stabili ir jis gali rūpintis savo pirmagime Žemyna.

4090 gramų, 58 centimetrų ūgio mergytė pasaulį išvydo gegužės 21 d.

Irmantas Pileckas / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Irmantas Pileckas / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

„Mes su Odeta esame kiek aukšteni nei vidutinio ūgio, todėl ir mažylė gimė aplenkdama daugelį kūdikių, – juokavo laimingas tėtis, – Muzika, šventės yra mano gyvenimo dalis, todėl ji turbūt tai paveldėjo – jau dabar Žemyna turi mėgstamą melodiją, o saldžiausiai miega sklindant dainoms iš radijo imtuvo, televizoriaus ar kompiuterio“, – atviravo I. Pileckas.

 

Naujausi straipsniai