Realybės šou „Du barai“ vedėjais tapo Gerda Stiklickienė, Vitalijus Cololo ir Vaida Skaisgirė

Vitalijus Cololo, Vaida Skaisgirė ir Gerda Stiklickienė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-05-10 14:31
Antradienį pramogų komplekse „Karpynė“ vyko finalinė dalyvių atranka į naują TV3 realybės šou „Du barai“. Vedėjais tapo humoristas Vitalijus Cololo ir „TV Pagalbos“ žvaigždė Gerda Stiklickienė. Sekmadienio tiesiogines transliacijas ves Vaida Skaisgirė.

Spaudos konferencijoje, pristatinėdamas naująjį projektą, vienas prodiuserių Dominykas Kubilius pasakojo, kad projekte dalyvaus 12 dalyvių, pasiskirsčiusių į dvi komandas: „Dirbdami dviejuose baruose – picerijoje ir grill bare – jie konkuruos tarpusavyje dėl didesnių apyvartų. Laimėjęs baras tą savaitę gaus neliečiamybę, o pralošusiam teks eliminuoti vieną komandos narį.“

Dalyviai bus filmuojami 24 valandas per parą, juos bus galima stebėti internetu. Taip pat dienos reportažai bus rodomi kas dieną per TV3 televiziją. Sekmadieniais vyks tiesioginės transliacijos iš „Karpynės“, kurios metu viena iš komandų praras po vieną savo narį.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

„Tai bus realybės šou pagal tikras tradicijas: jie gyvens vienoje vietoje, kameros sekios 24 valandas per parą, matysim juos miegančius, besivalančius dantis, mylinčius ir visa kita darančius.

Šitas šou yra rengiamas pagal originalų projektą „The bar“, tik jis bus kažkiek ištobulintas, atnaujintas, galbūt taps ir tarptautinis“, – kalbėjo D.Kubilius.

Dalyviai gyvens „Karpynės“ teritorijoje, o dirbs šalia esančiuose baruose, kurie yra abiejose autostrados pusėse. Todėl, pasak prodiuserių, jie turės sugebėti taip pavergti savo klientus, kad vykstantys į pajūrį ir po to grįžtantys iš jo, grįžtų būtent į tą barą.

Realybės šou „Du barai“ dalyviai kovos dėl automobilio. „Mano automobilio, nes man nebereikia“ , – juokavo Arūnas Valinskas.

Paklaustas, kas šįkart A.Valinską atvežė į „Karpynę“ šis juokavo: „Tiek daug šviesiaplaukių merginų vairuojančių, kad sunku išsirinkti. Atsišaukdamas į visa tai, kokios diskusijos kilo, pasirinkau vyriškį ir tamsiaplaukį, kad visi nusiramintų, bent jau šiandien.“

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Kiekvienas baras turės po savo vadovą – jais tapo Vitalijus Cololo ir Gerda Stiklickenė.

V.Cololo sakė, kad svarbiausia jam bus tikros emocijos: „Tokioje profesijoje vienas šventas daiktas turi būti arbatpinigiai. Na, ir mums svarbiausia draugystė. Laukiam tikrų emocijų.“

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

„Eisiu į dalyvių kambarius, aš žinosiu viską apie kiekvieną. Tik tas vadovas, kuris viską žino apie savo vergus praktiškai, tik tas gali kontroliuoti padėtį“, – juokavo Vitalijus.

Kito baro vadovė Gerda Stiklickienė sakė, kad kreips dėmesį į komunikabilumą ir darbštumą: „Tikiuosi, kad mano komanda bus komunikabili ir darbšti. Mokės bendrauti su klientai, kas bare yra svarbiausia.“

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Dalyvius į šou renka Dominykas Kubilius, Arūnas Valinskas, Rolandas Skaisgirys ir Laura Paukštė. Jų teigimu, patirties baruose kandidatai neprivalo turėti – jie turi būti charizmatiški, nieko nebijoti.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai