Realybės šou antrą vietą užėmęs Norbertas Liatkovski: „Prieš visą Lietuvą apsinuoginau savo paprastumu“

Norbertas Liatkovski / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-06-24 08:50
Atlikėjui Norbertui Liatkovski vos 20 metų, o jis jau spėjo sudalyvauti ne viename televizijos projekte. Nuo „X faktoriaus“, nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos iki „Didžiojo šou burbulo“. Apie įvairias patirtis, kuriamą turinį socialiniuose tinkluose ir ateities planus Norbertas pasikalbėjo su portalu Žmonės.lt.

Norbertai, gegužės mėnesį sugrįžai iš dešimt savaičių trukusio realybės šou „Didysis šou burbulas“. Ar nebuvo keista sugrįžti į „laisvę“? Kuo gyveni dabar?

Pirmas dienas sugrįžęs iš realybės šou jaučiau tarsi kokias moralkes (juokiasi). Buvau pripratęs prie jau kasdienybe tapusios veiklos, ruošimosi sekmadienio pasirodymams, taip pat pripratau ir prie „burbulo“ draugų... Atrodė, kad visa tai vienu spragtelėjimu baigėsi ir štai grįžau namo. Pirmą naktį net savo lovoje negalėjau užmigti!

Visgi, po projekto gyvenimas juda pirmyn, toliau tęsiu muzikinę karjerą, taip pat turiu užbaigti studijų semestrą. Nemažai skolų prisikaupė...

Norbertas Liatkovski / Asmeninio albumo nuotr.
Norbertas Liatkovski / Asmeninio albumo nuotr.

Kaip suprantu, suderinti studijas su realybės šou nebuvo lengva. Ką studijuoji?

Studijuoju antrame kurse, pramogų industrijas. Esu labai dėkingas savo dėstytojams, kurie yra tikrai supratingi ir matydami, kad tikslingai einu savo svajonių link, mane palaiko. Visgi, šįkart kiek sudėtingiau, kadangi du su puse mėnesio negalėjau naudotis kompiuteriu ir telefonu, todėl galima sakyti, kad praleidau visą to laikotarpio kursą. Taigi, dabar stačia galva nėriau į sesiją, o be jos reikia atlikti ir papildomus darbus.

Norbertas Liatkovski / Asmeninio albumo nuotr.
Norbertas Liatkovski / Asmeninio albumo nuotr.

Ar tikrai buvo verta praleisti tą visą laikotarpį realybės šou? Nesusimąstei apie tai, kai iki pirmos vietos tave skyrė vos vienas žingsnis?

Net ir antra vieta tokiame projekte man jau yra laimėjimas. Juk varžiausi su tokiais scenos grandais, kaip Radži, Aleksandru Ivanausku-Fara, Mariumi Jampolskiu ir kitais. Šie žmonės atėjo į projektą po savimi jau sudėję tvirtą pagrindą, tuo tarpu aš ateidamas į projektą tikrai neturėjau tokios didelės gerbėjų auditorijos, kuri manimi patikėjo projekto metu.  Todėl man, kaip jauniausiam projekto dalyviui, kuris tėra išleidęs vieną dainą, antra vieta buvo įrodymas, kad einu teisingu keliu.

Norbertas Liatkovski / Asmeninio albumo nuotr.
Norbertas Liatkovski / Asmeninio albumo nuotr.

Realybės šou atsiskleidei įvairiausiomis spalvomis. Koks jausmas būti stebimam 24 valandas per parą? 

Tiesą sakant, eidamas į projektą iš pradžių nežinojau, kad tai bus realybės šou. Viename renginyje prie manęs priėjo Mindaugas Rainys ir paklausė, ar norėčiau dalyvauti du su puse mėnesio trunkančiame projekte. Paklausiau, koks tai projektas, tačiau tuo metu Mindaugas negalėjo pateikti daugiau informacijos. Taigi, net ir nežinodamas kur einu – sutikau su pasiūlymu. Toks jau esu, noriu išnaudoti visas galimybes, nes kada, jei ne dabar?

Nors mane projekte matė visokį, buvau savimi, todėl nei akimirka nesigailėjau, kad čia sudalyvavau.

Norbertas Liatkovski / Asmeninio albumo nuotr.
Norbertas Liatkovski / Asmeninio albumo nuotr.

Prieš keletą metų dalyvavai ir muzikiniame projekte „X faktorius“, šiemet – nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje, o vos po kelių mėnesių ir realybės šou. Kas toliau?

Kol kas ateities planų neatskleisiu, bet galbūt susitiksime ir šokių aikštelėje... (šypsosi)

Dalyvavimas įvairiuose televizijos projektuose jaunam atlikėjui suteikia daugiau žinomumo?

Galiu su tuo sutikti. Manau, kad kiekvienas jaunas žmogus, nesvarbu, atlikėjas ar ne, turi išbandyti save, naudotis  galimybėmis ir jas išnaudoti. Tik taip suprasime, ar tai iš tiesų yra mūsų kelias, kuriuo norime eiti. Aš tai darau būtent dalyvaudamas įvairiuose projektuose. Jei pirmas kartas „X faktoriuje“ buvo nevykęs, štai jau po trijų metų aš užėmiau antrą vietą kitame projekte. Man tai yra įrodymas, kad esu ten, kur ir turiu būti.

Norbertas Liatkovski / Asmeninio albumo nuotr.
Norbertas Liatkovski / Asmeninio albumo nuotr.

Esi žinomas ir socialiniuose tinkluose. Kuri šmaikščius vaizdo įrašus, į juos įtraukdamas ir tokias asmenybes, kaip Gytis Ivanauskas, Justė Arlauskaitė-Jazzu, Toma Ivaškevičiūtė. Kaip kilo tokia idėja?

Atsakymas paprastas, man patinka ne tik skleisti muziką, bet ir gerą nuotaiką! Dažniausiai man gana organiškai pavyksta susukti vieną ar kitą vaizdo įrašą, kuris prajuokina ne tik sekėjus, bet ir tą patį Gytį, Justę ar Tomą... Jie ir patys dalijasi mano įrašais ir dėkoja už gerą nuotaiką.

Vis dažniau socialiniuose tinkluose matydami kuriamą turinį pradedame abejoti, ar tai yra tikra. Na, o aš tiek socialiniuose tinkluose, tiek realybės šou buvau toks pats – stengiausi išlikti paprastas ir skleisti pozityvą. Taigi, galbūt ir socialiniuose tinkluose kuriamas turinys ir mano pasirodymas projekte leido žmonėms manimi patikėti. Juk tiesiogine ir netiesiogine to žodžio prasme prieš visą Lietuvą apsinuoginau savo paprastumu! (juokiasi)

Kokių naujienų tavo gerbėjai gali tikėtis netolimoje ateityje?

Laukia daug muzikos! Galiu pažadėti, kad jau visai netrukus mano grojaraštis pasipildys naujomis dainomis. Kadangi žmonės patikėjo manimi ir mano muzika, dabar metas man atiduoti savo duoklę.

Naujausi straipsniai