Realybės šou „2 Barai“ žvaigždės įsiamžino prie greitu maistu nukrauto stalo

Vitalijus Cololo, Vaida Skaisgirė, Justinas Jankevičius, Gerda Stiklickienė / Fotogenijų nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Realybės šou „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ – jau šį mėnesį televizijos eteryje. Kol žiūrovai ir dvylika realybės šou dalyvių laukia projekto pradžios, dviejų barų kapitonai – Gerda Stiklickienė ir Vitalijus Cololo bei vedėjai Vaida Skaisgirė ir Justinas Jankevičius pasidavė greitojo maisto malonumams.

Charizmatiškasis ketvertas įsiamžino specialioje projekto fotosesijoje, kurioje pozavo prie keptomis bulvytėmis, rūkytomis dešromis ir picomis nukrauto vaišių stalo.

Akį traukiantį įvaizdį vedėjams kūrė projektą „Aš – stilistas!“ pernai laimėjęs, sparčiai populiarėjantis ir jau ne vienos šalies įžymybės pamėgtas stilistas Joringis Šatas, makiažu ir šukuosenomis rūpinosi Kaune įkurtos makiažo studijos „Carolina make up“ meistrės. Išskirtinė fotosesijos idėja buvo patikėta fotografų duetui „Fotogenijai“ – Simonai Bekupei ir Nagliui Bierancui.

„Fotosesijos idėja kilo Nagliui. Kai tik išgirdome, koks bus projektas, iš karto kilo asociacijos su maistu, barais, konkurencija. Iš pradžių patys sau galvose susikūrėme personažus, apgalvojome, kaip pateikti juos kuo įdomiau, netipiškai. Susiradome labai fainą lokaciją, kuri idealiai atitiko mūsų temą, visi suplojom rankomis ir padarėm“, – pasakojo S.Bekupė.

Išskirtinė, dėmesį patraukianti fotosesija vyko Vilniaus geležinkelio stotyje įsikūrusiame bare „Peronas“. S.Bekupė džiaugiasi, kad fotosesijoje tvyrojo gera nuotaika. „Viskas vyko sklandžiai ir greitai, o sumanyta idėja buvo maksimaliai įgyvendinta tiek stilistų, tiek vizažistų. Kadangi fotosesijoje dalyvavo tikri televizijos profesionalai, kuriems darbas prieš kameras – vieni juokai, susisukome greitai. Fotosesijos metu visi buvo puikios nuotaikos. Kaip ir priklauso, nuolat skambėjo juokas“, – realybės šou „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ fotosesijos užkulisius atskleidė fotografė.

Gerda Stiklickienė, Justinas Jankevičius, Vaida Skaisgirė, Vitalijus Cololo / Fotogenijų nuotr.

Talentingas jaunosios kartos fotografų duetas „Fotogenijai“ garsėja originaliomis idėjomis ir netikėtais sprendimais. N.Bieranco ir S.Bekupės fotoaparatų taikikliuose jau pabuvojo dainininkai Vaidas Baumila, Justė Arlauskaitė-Jazzu, Neringa Šiaudikytė, grupės „Pinup girls“ narės ir kiti žinomi šalies žmonės.

„Dirbame su žurnalais, mados fotosesijomis, reklamomis, televizijos projektais. Mus dažniausiai kviečia ten, kur reikia kažko įdomesnio ir keistesnio. Visada sugeneruojame įdomias ir nekasdieniškas fotosesijas“, – sako fotografė S.Bekupė.

Realybės šou „2 barai. Gyvenimas greitkelyje“ prodiuseriai jau atrinko realybės šou dalyvius – dvylika talentingų, charizmatiškų ir bebaimių žmonių. Jie jau netrukus susirungs dėl didžiojo prizo ir šlovės. Vasaros premjeroje dalyvaus dvi komandos po šešis žmones. Jiems vadovaus G.Stiklickienė ir V.Cololo. Tiesiogines projekto transliacijas ves naujas vedėjų duetas – V.Skaisgirė ir šmaikštusis J.Jankevičius.

Gerda Stiklickienė, Justinas Jankevičius, Vaida Skaisgirė, Vitalijus Cololo / Fotogenijų nuotr.
Skaitykite daugiau