Realybės šou „2 Barai“ už kadro dirbantis Silvestras pristato debiutinės dainos lietuvišką versiją

TV3 muzikinio realybės šou „Aš – superhitas“ nugalėtojas Silvestras / Mariaus Vizbaro („Double House“) nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-10 13:15
Pavasarį TV3 muzikiniame realybės šou „Aš – superhitas“ dalyvavęs ir jį laimėjęs Silvester Belt (Silvestras Beltė), panašu, iš televizijos trauktis neketina ir vėl atsidūrė tarp realybės šou sienų. Vis dėlto šį kartą televizijos projekte išpopuliarėjęs vaikinas stojo ne prieš kameras, o už jų. Savo vasarą vaikinas paskyrė darbui populiariausiame vasaros šou „2 Barai“. Tačiau už kadro ėmęs dirbti vaikinas muzikos nepamiršo ir savo gerbėjams pristato debiutinės dainos „Noise“ lietuvišką versiją „Tave radau“.

„Įrašyti lietuvišką dainos versiją mintis kilo dirbant projekte „2 Barai“. Stebėdamas dalyvius ir kitus žmones, kurie ateiną į barą pasilinksminti, supratau, jog lietuviai mėgsta muziką gimtąja kalba, todėl ir nusprendžiau savo vasaros hitą išleisti ir lietuviškai. Mano autorinės dainos, kuriai žodžius kūrė muzikos prodiuseris Gytis Valickas – Echoes, lietuviškas tekstas tikrai skiriasi nuo angliško, tai nėra vertimas, tačiau vis tiek galima įžvelgti tą pačią esmę. Gytis išgirdęs mano mintis, ėmė ir sukūrė naują vasaros hitą“, – apie dainos žodžių atsiradimą pasakojo Silvestras.

TV3 nuotr.
TV3 nuotr.

Jaunasis atlikėjas pats savo jėgas išbandęs muzikiniame realybės šou, šiuo metu sėkmingai darbuojasi vienoje stipriausių prodiuserių kompanijų Lietuvoje ir savo vasarą leidžia kartu su populiariausiu televizijos realybės šou „2 Barai“.

„Keistas jausmas, dar prieš pusmetį mano gyvenimą realybės šou stebėjo kiti žmonės, o dabar aš pats esu užkulisių dalis. Stebėti žmones, kiekvieną jų judesį, 24 valandas per parą yra be galo įdomu. Aš mokausi iš jų klaidų. Liūdžiu ir juokiuosi kartu su dalyviais. Žinoma kaip ir visuose realybės šou, neišvengiamai atsiranda meilės istorijų. Taip ir mano daina apie jausmus, ir realius išgyvenimus... Dainoje skamba labai taiklūs žodžiai, jog viskas tik šou“, – įspūdžiais apie naują savo darbą ir dainą dalinosi dainininkas Silvester Belt.

Silvestro gerbėjai žino, kad prieš patekdamas į realybės šou vaikinas mokėsi Vestminsterio universitete Londone. Tęsti studijų jis sugrįš jau šį rudenį. Tačiau muzikinės veiklos jis neketina apleisti ir Lietuvoje – jo ateities planuose dalyvavimas nacionalinėje „Eurovizijos“ dainų konkurso atrankoje, bei dar vienas rudens hitas.

„Šiuo metu bendrauju su Ukrainos muzikos prodiuseriu, jo kurtos dainos jau skambėjo „Eurovizijos“ dainų konkurse ir atnešė atlikėjams aukštas vietas Europos vertinimuose. Taip pat laukių ir Lietuvos muzikos prodiuserių dainų pasiūlymų. Tikiuosi nacionalinėje atrankoje mane žmonės palaikys ir galbūt pavyks aplankyti didžiąja „Eurovizijos“ sceną“, – vaikinas atskleidė savo artimiausius planus.

Jūsų dėmesiui – Silvester Belt „Noise“ lietuvška dainos versija „Tave radau“:

„Tave radau“ muzikos autorius Silvester Belt, žodžių ir aranžuotės autorius Gytis Valickas - Echoes.

2017-06-08 buvo pristatyta debiutinė daina Silvester Belt – „Noise“:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai