Realybės šou „2 Barai“ nugalėtojas Kristupas Albužis imasi naujos veiklos

Kristupas Albužis / Karolio Bakūno nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-15 17:16
Nuo vasario 5 dienos įtempto ir intriguojančio siužeto išsiilgusius žiūrovus ir vėl džiugins į TV3 ekranus sugrįžtantis kultinio serialo „Pasmerkti“ tęsinys. Jame vaidmenis atliks ne tik serialo gerbėjų numylėti aktoriai, bet ir filmavimo aikštelėje dar tik pirmuosius žingsnius žengiantys naujokai. Vienas tokių – vasarą išgarsėjęs ir realybės šou „2 Barai“ nugalėjęs klaipėdietis Kristupas Albužis. Tačiau vaidmuo seriale yra ne vienintelė jaunam vyrui tekusi užduotis – jis taip pat tapo internetinės laidos „Vienas iš Pasmerktų“ vedėju.

Pirmadienį serialo „Pasmerkti“ feisbuko paskyroje pasirodė pirmoji laidos, kurioje kaskart bus pasakojama apie kultinio serialo filmavimo užkulisius, serija. Žvaigždės kontraktą realybės šou laimėjusiam Kristupui buvo patikėtas būtent šio naujo projekto vairas.

„Mano laidoje artimiau susipažinsime su aktoriais, filmavimo užkulisiais, bus daug juokelių ir rimtų įdomių išbandymų bei iššūkių. Aš jaučiu didelę atsakomybę prieš serialo gerbėjus, bet stengiuosi per daug apie tai negalvoti, kad galėčiau atsipalaiduoti ir atiduoti visą save šiam projektui“, – tikino naują veiklą išbandantis vaikinas.

Žiūrėdami Kristupo kuriamą laidą žiūrovai galės iš arčiau susipažinti su serialo „Pasmerkti“ aktoriais ir kūrybiniu procesu, nes realybės šou nugalėtojas ir pats jame filmuojasi. Vaikinas atskleidė, kad kol kas naujame vaidmenyje jaučiasi gerai.

„Viskas einasi puikiai, kol kas viskas paprasta. Vienas iš sunkumų yra tas, kad filmavimų metu visi būna linksmi, juokeliai liejasi per kraštus ir būna momentų, kai turi būti rimtas ir negali šypsotis, o tai padaryti, žiūrint tam žmogui, kuris tik ką skėlė gerą juokelį, yra sunku. O šiaip man asmeniškai didesnių sunkumų dar nėra. Savo vaidmenį vertinu teigiamai, visai įdomi ir man artima rolė, esu tuo patenkintas“, – sakė K. Albužis.

Asmenininio albumo nuotr.
Asmenininio albumo nuotr.

Jaunas vyras tikino, kad filmuojantis ypač malonu tai, kad gali dirbti su aktoriais, kuriai žavisi. „Visi aktoriai yra savaip įdomus, mane įkvepia aktoriai Rolandas Boravskis, Josif Baliukevič, Tadas Gryn. Visi jie labai savotiški, profesionalūs, įdomūs ir įkvepiantys“, – susižavėjimo neslėpė laidos vedėjas.

Pirmojoje laidos serijoje K. Albužis kalbins serialo „Pasmerkti IV“ aktorių ir mėgėją kaskadininką Justiną Barkų, kuris taip pat kuria vieną išskirtinių serialo elementų – kovines scenas. „Serialą žiūrėjau nuo pat pradžių, jis man labai patiko. Vieno kolegos aktoriaus vis prašiau, kad jei reikės ką jame pavaidinti, pasiūlytų man. Vėliau reikėjo statisto, mano personažas buvo išrašytas tik dviejose serijose“, – laidoje pasakojo J. Barkus.

„Aš pasiūliau seriale nufilmuoti kovines scenas, nes Lietuvos rinkoje to nebuvo. Tai pasiteisino ir žmonėms labai patiko“, – tikino aktorius.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai