R.Daškevičius apie nutrūkusią jo ir K.Meschino draugystę: skaudžiau buvo prarasti draugą

Karolina Meschino ir Remigijus Daškevičius / Teodoro Biliūno / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-09-30 10:36
Antradienio vakarą grupės „Flying Saucer Gang“ narys Remigijus Daškevičius laidoje „Kitokie pasikalbėjimai“ pasakojo ne tik apie muziką ir būsimus koncertus, bet ir apie nutrūkusius santykius su socialinių tinklų žvaigžde Karolina Meschino.

Dar praėjusiais metais Remigijaus Daškevičiaus ir Karolinos Meschino istorija buvo aptarinėjama žiniasklaidoje, jų gerbėjų socialiniuose tinkluose. Išsiskyrusi su Remigijumi, Karolina draugauti ėmė su anksčiau kartu su „Flying Saucer Gang“ koncertavusiu atlikėju OG Version.

„Su Karolina mes tiesiog susitikome, pradėjome draugauti ir išsiskyrėme. Nemaloni istorija gavosi todėl, kad teko santykius nutraukti ne su vienu, o su dviem žmonėmis“, – sakė R.Daškevičius.

Karolina Meschino ir Remigijus Daškevičius-Remis / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Karolina Meschino ir Remigijus Daškevičius-Remis / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Jis dabartinį K.Meschino mylimąjį Dominyką Ježerį-OG Version pažinojo septynerius metus. Atlikėjas pasakojo, kad jau anksčiau leido suprasti, kuris išsikyrimas jam buvo skaudesnis ir pridėjo, kad Karoliną jis pažinojo vos pusantrų metų. 

„Laikiau žmogų savo geru, gal net geriausiu draugu, bet viskas turi galiojimo datą. Nesu iš tų, kurie suklumpa ir prašo kitų jų pakelti. Stojuosi ir varau toliau. Nesistengiu dabar niekam įtikti. Darau viską taip, kaip man pačiam atrodo teisinga. Noriu savo gyvenime jaustis gerai. Aišku, po tokių smūgių reikia laiko atsigauti, tačiau, manau, sveika kažką skaudaus patirti gyvenime.“

R.Daškevičius laidos vedėjui taip pat prisipažino, kad abu santykius vis dėlto jis brangino.

„Santykiai ateina ir išeina, kartais ateina ir pasilieka. Kai kurie būna tokie, kad galvoji, jog pasiliks amžinai. Na, bet galvoti yra viena, gyventi – kita“, – atvirai kalbėjo R.Daškevičius. 

Primename, jog pirmą kartą rimtai apie nutrūkusius R.Daškevičiaus ir K.Meschino santykius imta kalbėti šių metų pradžioje, kai grupės „Flying Saucer Gang“ vadybininkas Mantas Budreika patikino, kad OG Version drauge su „Flying Saucer Gang“ koncertuose nebepasirodys.

Apie tai, kad draugauja su Dominyku, žinomu sceniniu slapyvardžiu OG Version, Žmonės.lt patvirtino K. Meschino. Tačiau ji pabrėžė susitikinėti ėmusi tik po skryrybų su ankstesniu partneriu.

„Taip, aš ir Dominykas pradėjome susitikinėti po mano išsiskyrimo su Remigijumi. Tačiau visi Flying Saucer Gang ir OG Version reikalai yra jų asmeninis reikalas“, – tada teigė ji.

Liepos mėnesį Karolina Meschino ir OG Version pranešė, kad laukiasi pirmagimio.

Naujausi straipsniai