Raumeningasis Ironvytas pataria, kaip sulieknėti iki vasaros: „Yra vienas paprastas būdas“

Ironvytas / Serialo „Apie mus ir Kazlauskus“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-05-02 15:57
Pirmadienį prie ekranų pakvies vienas populiariausių Lietuvoje serialų „Apie mus ir Kazlauskus“. Abejingų nepaliekantis aktualijų serialas apžvelgs praėjusios savaitės pramogų, politikos, ekonomikos naujienas. Šio pirmadienio svečias – išraiškingomis kūno linijomis garsėjantis reperis Ironvytas.

Vyras atviras – raumeningas kūnas jam atvėrė duris į televiziją, todėl ir jo atliekamos dainos sudomina net tuos, kurie neprijaučia repo kultūrai. „Gal ir neturiu talento vaidinti, bet nors kūnas tinka“, – juokiasi Ironvytas.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Sveika mityba, ilgos valandos sporto klube, alkoholio ir nesveikų užkandžių atsisakymas – Ironvytas to nevadina auka, o greičiau gyvenimo būdu: „Toks kūnas yra mano gyvenimo būdo pasekmė. Anksčiau siekiau dar išraiškingesnių kūno formų. Sau aš atrodau lieknas, žinau, ką dar reikėtų patobulinti. Tačiau tai yra sportuojančių liga, mums visada atrodo, kad dar kažkur kažką galima priklijuoti.“

Žinomo vyro maisto racioną sudaro įvairūs valgiai. Pasak jo, svarbiausia yra valgyti kas kelias valandas.

„Tik ruošiantis varžyboms maistas yra ribojamas. Dienos raciono pagrindą sudaro mėsa, daržovės, grikiai, ryžiai. Tikrai nevalgau vien garuose virtos vištos krūtinėlės, nekankinu savęs (juokiasi). Sportuoju penkis, šešis kartus per savaitę, po kelias valandas. Sunkiausia buvo atsisakyti sūrių produktų, traškučių“, – pasakoja Ironvytas.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Žinomas vyras jau šešerius metus nevartoja alkoholio. Tokį sprendimą lėmė ne meilė sportui, o noras gyventi kokybiškai.

Vietoj vakaro bare Ironvytas mieliau laiką leidžia kitaip: sportuoja, filmuojasi, lankosi renginiuose. Nors iki vasaros ir paplūdimių sezono liko vos mėnesis, Ironvytas turi keletą patarimų, kaip padailinti kūno linijas.

„Sportas, taisyklinga mityba, mažesnės porcijos per mėnesį gali ištirpdyti apie penkis kilogramus. Beje, nepasikliaukite vien svarstyklėmis. Galite netekti dviejų kilogramų, tačiau kūnas taps stangresnis. Veiksmingiausias patarimas – nueiti į sporto klubą, kreiptis į trenerį, išsikelti sau tikslus. Jei nenorite leisti pinigų sporto klubui, bent valandą per dieną skirkite pasivaikščiojimui. Ir pamatysite, kaip greitai dings nereikalingas svoris, geriau jausitės“, – pataria reperis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai