Raudonuoju britų mados apdovanojimų kilimu žengė garsenybės: tarp jų – ir Neringa Šiaudikytė

Britų mados apdovanojimai (2019) / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-12-03 12:25
Pirmadienio vakarą bene prabangiausioje Londono vietoje – „Royal Albert Hall“ praūžė kasmetiniai britų mados apdovanojimai. Į stilingiausią metų Britanijos renginį susirinko visa pasaulinio garso įžymybių grietinėlė.

Vakaro nepraleido pirmo ryškumo žvaigždės: aktorės Julia Roberts ir Emilia Clarke, dainininkės Rihanna, Rita Ora, Kylie MInogue, dizaineriai Donatella Versace ir Georgio Armani, formulės čempionas Lewisas Hamiltonas bei kiti. 

Išskirtiniame renginyje sudalyvavo ir lietuvių dainininkė Neringa Šiaudikytė.

Portalui Žmonės.lt Neringa pasakojo, kad įvykis – išties neeilinis.

„Džiaugiuosi, kad išskirtinį vakarą galėjau pasipuošti kūrėjos Ainos Zinčiukaitės suknele“, – sakė Neringa Šiaudikytė. Dainininkė tikino likusi sužavėta apdovanojimų koncepcijos ir ten apsilankiusių žmonių įvairovės.

Britų mados apdovanojimai (2019) / „Scanpix“ nuotr.
Britų mados apdovanojimai (2019) / „Scanpix“ nuotr.

Į iškilmingą ceremoniją žvaigždės rinkosi ne tik pademonstruoti įmantrių įvaizdžių, bet ir pagerbti labiausiai nusipelnusius Didžiosios Britanijos mados korifėjus. Aplodismentai šįkart skambėjo dizaineriams Alessandro Michele (mados namų „Gucci“ kūrybos direktorius), Simonui Porte Jacquemus („Jacquemus“ madis namai), Riccardo Tisci („Burberry“ mados namai).

Pirmą kartą britų mados apdovanojimą pelnė ir dainininkė Rihanna, turinti savo prekinį ženklą „Fenty“. Garsenybės įkurtas ženklas, pasak spaudos, pelnė „Urban Luxe“ apdovanojimą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai