Raudono lūpdažio triumfas

Angelina Jolie / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Kasmet vizažo specialistai skelbia madingiausių makiažo spalvų sąrašą. Tačiau raudona – niekuomet neišeina iš mados! Keičiasi tik jos atspalviai: aguonų, burgundiško vyno, raudonojo apelsino, rubino, vyšnių... Esame tikros, kad raudonas lūpdažis privalo būti kiekvienos moters rankinėje. O kaip dažosi žvaigždės? Pasirodo, įžymybės taip pat neabejingos aistringajai raudonai.

Keli patarimai, dievinančioms raudoną spalvą:

  • Išlaikykite formą. Lūpos perbrauktos raudonu lūpdažiu turi atrodyti klasiškai, t.y., jokios nelygios kontūro linijos! Juk nenorite, kad jūsų makiažas primintų klouno ar pajaco įvaizdį? Taigi, nepamirškite apvedžioti lūpų specialiu pieštuku, tačiau žiūrėkite, kad jo spalva sutaptų su lūpdažiu arba būtų neutrali. Blogas skonis, jeigu padažytose lūpose lyg šviesoforas šviečia kontūro linija, kurios iš tikrųjų turėtų nesimatyti.
  • Aksomo dvelksmas. Kad lūpos atrodytų dailiai, prieš dažydamosi jas nušveiskite. Tiks ir paprasčiausias cukrus sumaišytas su kokosu aliejumi ar medumi. Bet kokios atsilupusios odelės lūpų srityje gali sugadinti tobulą makiažą.
  • Žiūrėkite, kas jums tinka. Turime omenyje, ne tik lūpų dažų atspalvį. Tarkime, itin matiniai dažai gali sudaryti įspūdį, kad lūpos sausos, o štai jeigu persistengsite su blizgesiu, vietoje lūpų formos matysis tik blizgi masė. Geriausia, kad lūpos atrodo sodrios, minkštos ir vos drėgnos.
  • Lūpų formos kaprizai. Jeigu jūsų lūpos siauros, tai nereiškia, kad negalite dažytis raudonai. Netgi atvirkščiai, tačiau skirkite daugiau dėmesio lūpų dažų atspalviui, kuris jums turi tikti idealiai. Geriausiai atrodys kiek šviesesnė, subtilesnė raudona, suteikianti natūralumo jūsų įvaizdžiui. O štai kraujo raudonumo ar vyno atspalvių verčiau venkite arba sušvelninkite blizgesiu, lūpų balzamu. Štai aukso atspalvio blizgis sušildys ir sušvelnins intensyvias spalvas, o rožinis suteiks šaltumo.
  • Po to, kai pasidažėte, visada pasitikrinkite, kaip atrodo jūsų dantys, mat dažnai raudoni lūpų dažai „papuošia“  juos. Nė nereikia sakyti, kad tai atrodo neestetiškai.
  • Laikykitės vienos pagrindinių makiažo taisyklių: arba ryškios akys, arba sodrios raudonos lūpos. Neperlenkite lazdos!
  • Kasdienai venkite dažytis ryškiai raudona spalva, geriau rinkitės prislopintus atspalvius. Ir dar – jeigu jau ryškinate lūpas raudona spalva, darykite tai tobulai. Juk raudona to verta, ar ne?

Aktorė Jamie King (34 m.) renkasi ryškią ir sodrią raudoną, kuri puikiai tinka ir prie raudonos suknelės. Lūpų forma išryškinta, o pats atspalvis kiek matinis. Klasikinei moteriai – klasikinis įvaizdis.

Jamie King / „Scanpix“ nuotr.

Aktorė Kate Winslet (38 m.) iškilmingai progai pasirinko itin švelnią raudonos ir rausvos sąjungą. Neiššaukiantis ir subtilus lūpdažis puikiai paryškino aktorės akis.

Jamie King / „Scanpix“ nuotr.

Dainininkė Rihanna (26 m.) – ekstravagancijos mėgėja. Tad lūpos, paryškintos raudona, atrodo netgi labai nekaltai. Žinoma, šiai moteriai tinka patys įvairiausi atspalviai, ir kuo ryškesni!

Jamie King / „Scanpix“ nuotr.

Aktorė Kate Bosworth (31 m.) jau seniai patenka  į stilingiausių sąrašus dėl savo subtilaus skonio. O makiažas – ne išimtis. Sodrios, raudonai oranžinės lūpos jai tikrai tinka.

Jamie King / „Scanpix“ nuotr.

Aktorė Cameron Diaz (41 m.) mėgsta eksperimentuoti su savo išvaizda. Ir nors dažniau renkasi švelnesnius ir subtilesnius makiažo atspalvius, raudona jai suteikia išraiškingumo ir gyvybingumo.

Jamie King / „Scanpix“ nuotr.

Paauglių dievaitė, „Gossip girl“ žvaigždė gražuolė Blake Lively (26 m.) žino, kaip atrodyti pribloškiamai. Ji renkasi raudoną! Ši spalva dar labiau paryškina retromerginos įvaizdį.

Jamie King / „Scanpix“ nuotr.

Dainininkės Christinos Aguileros (33 m.) netgi neįmanoma įsivaizduoti be raudono lūpdažio, kuris tapęs šios atlikėjos vizitine kortele.

Jamie King / „Scanpix“ nuotr.

Na, o kita atlikėja Gwen Stefani (44 m.), atrodo, taip pat dievina raudoną spalvą. Kaip kitaip paaiškinti jos visada tobulai padažytas raudonas lūpas?

Jamie King / „Scanpix“ nuotr.
Skaitykite daugiau