Raudona – sezono spalva. Kaip derinti ir nešioti?

Doina Ciobanu
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Šiuo metu viena populiariausių rudens spalvų yra raudona. Ji įkvepia pradėti naują gyvenimo etapą, nestovėti vietoje. Kadangi raudona yra tokia galinga ir ryški, daugelis moterų nemano, kad galėtų dažnai vilkėti tokios spalvos drabužius. Tačiau yra priešingai – įsitikinkite.

Kadangi raudona yra tokia galinga ir ryški, daugelis moterų nemano, kad galėtų dažnai vilkėti tokios spalvos drabužius. Tačiau yra priešingai – įsitikinkite.

Raudona spalva visą laiką simbolizavo seksualumą, galią, stiprybę, valdžią, prestižą. Istorija rodo, kad raudona spalva nuo senovės buvo galios simbolis. Viduramžių Europoje raudona buvo karalių, kardinolų ir bajorų spalva.

Raudona spalva yra siejama su aistra ir patrauklumu: ji padeda sukurti intymią aplinką, pažadina meilės jausmą, nuteikia seksui. Tačiau ne tik tai – ji ir šiemetinė sezono podiumų karalienė. Taigi, nusiteikite šį rudenį būti ryški ir pastebėta.

Ilgaauliai batai

Šiemet mados atstovai tikina, kad net ilgaauliai batai turi būti ne tik juodi, rudi ar kitų „saugių“ spalvų. Tegul jie šviečia iš tolo ir praneša, kad jūs atžygiuojate. Stilistai, kaip susitarę tvirtins, kad šios spalvos per daug būti negali. Tokius ilgaaulius galite derinti tiek prie lengvos suknelės, tiek prie siaurų kelnių.

TAIP PAT SKAITYKITE: Stilistė Agnė Gilytė lietuviams stilių formuos Londone

Milanas, ruduo-žiema'17, „Fendi“

Paltas

Koks rūbas rudenį labiau reikalingas nei paltas. Ir, patikėkite, jis būtinai turi būti raudonas. Manote, kad per ryškus? Tačiau pasižvalgykite, kaip puikiai ir elegantiškai tai gali atrodyti! Tokios spalvos paltas puikiai tiks, jei kiti drabužiai (suknelės, rankinė, batai) bus ne tokių ryškių spalvų. Beje, vertėtų pasidairyti ne tik paltinės ar veltinio medžiagos, bet ir kur kas įdomesnių variantų. Tad suskubkite į medžioklę!

Natasha Goldenberg

Rankinė

Kokia moteris bent dieną galėtų išgyventi be rankinės? Mes atsakome – jokia! Jei raudonas paltas – jums per ryškus garderobo sprendimas, nebūtina jo vilktis. Tačiau tokios spalvos rankinė išties suteiks stilingą įvaizdį: atrodysite ne daug atkreipianti dėmesį, tačiau turėsite savo akcentą, dėl kurio neliksite nepastebėta. Daili raudona rankinė – privalomas aksesuaras, kuris tiks bene prie bet kokios aprangos, ypač prie klasikinė juodos.

Gatvės stilius

Suknelė

Kuo daugiau suknelė, tuo moteriai džiugiau ruoštis ryte. Kaip smagu jas visas apžiūrėti! Jums atrodo, kad viršutiniai drabužiai turi būti pastelinių spalvų? Ne bėda – raudonai galite vilkėti po paltu. Tad nesuklysite pasirinkusi šios spalvos suknelę, kuri atrodys elegantiškai, tačiau suteiks pasitikėjimo savimi.

Amal Clooney
Sezono karalienė – raudona! (29 nuotr.)
+23

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!

Skaitykite daugiau