Raudona – energingų ir stiprių moterų spalva

Akimirka iš mados kolekcijos pristatymo / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Nagi, kodėl? „Šita spalva šaukia: „Pažiūrėk į mane!“ ir „Taip, aš galiu!“, – tikina britų žurnalistė ir rašytoja Celia Walden.

Tai spalva, kuri ne tik šių metų pavasario ir vasaros podiumų karalienė – ji pasako kur kas daugiau. Nes tai – tiesiog raudona.

Štai politikė, Škotijos pirmoji ministrė Nicola Sturgeon (44 m.) išties pamėgo šią spalvą. Galbūt raudoni apdarai jai suteikia pasitikėjimo savimi, galimybės siekti tai, ko trokšta?

Nicola Sturgeon / „Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.

Celia Walden tikina, kad kiekviena moteris savo drabužinėje privalo turėti ryškiai raudoną suknelę, traukiančią akis tarp tų visų juodų apdarų. Ir ne tik tada, kai trokštame atrodyti romantiškomis būtybėmis.
 
Ir tai neturėtų būti siejama su perdėta seksualizacija, kurią mums bruka šiuolaikinis pasaulis. Tegu raudona mūsų mintyse būna moteriška, stipri ir energinga, o ne vien tik sekso asociacija. 

Juk ir Amerikos prezidento Baracko Obamos žmona, pirmoji dama Michelle Obama (51 m.), ir daugybė kitų stiprių, protingų ir energingų moterų taip pat nėra abejingos raudonai spalvai. 

Nicola Sturgeon / „Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.
Skaitykite daugiau