Rašytoja Vaiva Rykštaitė sulaukė šeimos pagausėjimo: sūnus pasaulį išvydo stebuklingą valandą

Vaiva Rykštaitė su vyru Michael'u Winder'iu ir dukromis / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-11-25 08:39
Rašytoja Vaiva Rykštaitė gyvena džiugiomis nuotaikomis – ant rankų moteris sūpuoja trečiąją vaikelį. Su vyru Michaelu Winderiu lapkričio 25-ąją jie susilaukė sūnaus.

Žinia apie šeimos pagausėjimą Vaiva Rykštaitė pasidalijo socialiniame tinkle „Facebook“. Rašytoja pasidžiaugė, kad sūnų pagimdė stebuklingą valandą – 11.11 val.

V.Rykštaitė atviravo, kad trečiosios atžalos lyties nėštumo laikotarpiu nežinojo, tad pasaulį išvydęs sūnus jiems buvo staigmena.

„Labai fainai buvo nežinoti kūdikio lyties iki pat gimties – kokia staigmena ir kiek džiaugsmo“, – rašė ji.

Trečiąją atžalą šeima pavadino Radvilu Rex Makoa. V.Rykštaitė atskleidė, kad su mažyliu laiką jau leidžia namuose.

„Jaučiamės puikiai. Tik aš labai pavargusi ir šįkart neketinu vaidinti didmoterės – planuoju daug ilsėtis ir bent savaitę praleisti lovoje“, – sakė ji.

…ir vieną gražią dieną Havajuose, stebuklingą valandą 11:11 aš pagimdžiau savo trečią vaiką ✨. Sūnų! Radvilas Rex Makoa...

Posted by Vaiva Rykštaitė on 2021 m. lapkričio 24 d., trečiadienis

Žmonės.lt primena, kad apie nėštumą V.Rykštaitė pranešė šių metų gegužę. Rašytoja atskleidė, kad kūdikio laukimas nėra lengvas.

„Dabar ketvirtas mėnuo prasidėjęs. Laukimas sunkus, nes jaučiuosi prastai, pavargstu, o dar vaikams dėmesio reikia, taip pat darbus nudirbti. Visgi, vyras mane palaiko visuose sprendimuose“, – kalbėdama portalui Žmonės.lt neslėpė Vaiva Rykštaitė.

Havajuose Vaiva augina dvi dukras – Žemyną ir Indrają. Rašytoja prasitarė, kad kartu su vyru pasvajoja ir apie berniuką. „Žinau, kad vyras tikrai norėtų berniuko, bet stengiamės mąstyti, kad reikia norėti vaiko, o ne lyties“, – sakė ji. 

Plačiajai visuomenės daliai Vaiva Rykštaitė džiugią žinią paskelbė socialiniuose tinkluose. Savo paskyrose ji pasidalijo nuotaikingu įrašu, kuriame nupasakojo, kaip apie į pasaulį besibeldžiantį trečiąjį vaiką, pranešė savo dukroms. Moteris taip pat pasidalijo ir jaukiu šeimos kadru, kuriame matosi echoskopo nuotrauka.

„Šiandien Žemyna darželyje atšventė išleistuves, tada nusivežėm savo dvi viščiukes į kavinę ir prie kakavos puodelių su plakta grietinėle pranešėme joms didelę naujieną.

Nors šiuo metu pati naujiena dar labai mažytė(-is?), bet širdyse jau darome jai vis daugiau vietos. Rudenį prie mūsų prisijungs dar vienas vaikas!“, – rašė V.Rykštaitė.

„Žemyna beprotiškai apsidžiaugė, Indraja atrodo sutrikusi, nes jau dabar bijo prarasti šeimos lėliuko statusą. Aš pagaliau galiu pasiteisinti dėl chroniško nuovargio ir betvarkės namie – žiauriai sunkus laikas man iš tikrųjų“, – aptardama dukrų reakcijas pridūrė ji.

Naujausi straipsniai