Rašytoja Agnė Pačekajė susilaukė sūnaus: suteikė originalų vardą

Agnė Pačekajė su vyru Sauliumi / Viganto Ovadnevo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Rašytoja, žurnalistė Agnė Pačekajė su vyru Sauliumi sulaukė antrosios atžalos. Į dukrą Patriciją auginančios poros šeimą atkeliavo sūnus Tumas. Faktą Agnė patvirtino portalui Žmonės.lt.

Žiniomis populiarių knygų „Prisirpusios senmergės išpažintis“, „Dingusio jaunikio paslaptis. Zosės Ilganosės memuarai“ autorė pasidalijo soc. tinkluose.

„Gamtinėtojų klubas gausėja. Trys savaitės, kai troba pilna, kad net braška! Patricija ir Tumas. Ir mes sveikai pakvaišę nuo to, kad viskas kaip toj dainoj – iš naujo“, – rašė feisbuke du vaikus auginanti rašytoja.

Gamtinėtojų klubas gausėja ????????Trys savaitės, kai troba pilna, kad net braška! Patricija ir Tumas. Ir mes sveikai pakvaišę nuo to, kad viskas kaip toj dainoj iš naujo #happymummy #familygoals #motheroftwo

Posted by Agnė Pačekajė on Sunday, June 13, 2021

Agnės gerbėjams ne paslaptis, jog ji yra prisiekusi pasivaikščiojimo gryname ore propaguotoja – tą darė anksčiau, sulaukusi pirmagimės, daro ir dabar su sūnumi Tumu.

Prieš keletą metų Agnė Žmonės.lt pasakojo, kad jai labai keista duoti kūdikiui vardą, kol vaiko dar nematė.

„Aišku, būna žmonių, kurie iš anksto sugalvoja, būna – duoda savo senelių vardus“, – tuomet kalbėjo Agnė.

Moteris neslepė – jos senelių vardai jau „išnaudoti“, mat savo vaikus jų garbei pavadino Agnės giminaičiai: sesuo, pusbroliai.

„Tumo vardą tiesiog išgirdau prieš metus ir labai patiko, o asocijuojasi jis daug kam su istoriku, rašytoju, visuomenės veikėju Juozu Tumu Vaižgantu“, – portalui Žmonės.lt komentavo Agnė Pačekajė.

 

Skaitykite daugiau