Raseinių žirgyne – laukinių vakarų fiesta: apsilankė ir žirgams neabejingos garsenybės

Renginio „Laukiniai vakarai“ akimirkos
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

Savaitgalį Raseinių hipodrome įvyko renginys „Laukiniai vakarai“. Žirgų mylėtojus sudominusioje šventėje vyko įvairios varžybos bei gyvo garso koncertas. Pagrindiniu šventės akcentu tapo aistras kurstančios lygiosios žirgų lenktynės.

Raseinių žirgyne vykusį renginį vedė humoristas, TV laidų vedėjas Justinas Jankevičius. Svečiai buvo kviečiami apžiūrėti senovinius automobilius bei iš visos Lietuvos atvarytus motociklus, stebėti vienaračių lenktynes ir jau minėtas lygiąsias žirgų lenktynes.

Renginio metu netrūko ir žiūrovams skirtų pramogų, kuriose galėjo dalyvauti visi norintys. Dėmesio sulaukė pasaulyje labai populiarios žmonų nešimo varžybos, rodeo konkursas, laso bei pasagų mėtymo varžybos. Šventėje dalyvavusios šeimos nepraleido progos pasivažinėti karietomis, pajodinėti ant žirgų ar ponių. Svečiams muziką dovanojo grupės „Neteisėtai padaryti“ ir „Beats“. Renginį vainikavo ir šokti kvietė diskoteka po atviru dangumi.

Renginio „Laukiniai vakarai“ akimirka / Organizatorių nuotr.

Viena iš trijų žirgyno atstovių, asociacijos „Bėgantis žirgas“ prezidentė Justina Kundavičiūtė, neslepia – ši veikla reikalauja labai daug laiko ir jėgų. Žirgyne vyksta neįgaliųjų ir žirgų terapijos, jojimo pamokos, šeimos iš arčiau gali susipažinti su žirgais. Vienas didžiausių moters norų – padaryti hipodromą prieinamą ne tik žirgų sportui, bet ir  šeimos šventėms. Pasak Justinos, žirgai turėtų būti arčiau visų Lietuvos gyventojų.

„Norime, kad atvykstantys į Raseinius apžiūrėtų ne tik miestą, bet užsuktų ir į žirgyną. Kviečiame aplink gyvenančius mokytis jodinėti, planuojame rengti šeimoms skirtas šventes. Tokio koncepto žirgų lenktynių Lietuvoje dar nėra buvę. Mūsų renginio išskirtinumas – kuo daugiau pramogų, įvairių veiklų visai dienai. Žirgas gali būti labai geras žmogaus draugas ir mes tuo padėsime įsitikinti“, – kalbėjo J.Kundavičiūtė.

Renginio „Laukiniai vakarai“ akimirka / Organizatorių nuotr.

Šventės nepraleido ir garsenybės. Žirgų lenktynes stebėjo ir kitas pramogas išbandė reperis Remigijus Daškevičius-Remis, dainininkė Ingrida Kazlauskaitė, kirpėjas Karolis Murauskas, VMG reklamos ir projektų vadovė Goda Jokubaitienė su šeima, šokėjai Gintarė ir Tomas Slausgalviai su dukromis. Visos įžymybės pasistengė atsižvelgti į kvietime nurodytą aprangos kodą „laukiniai vakarai“.

Renginio „Laukiniai vakarai“ akimirka / Organizatorių nuotr.

Po renginio kalbinta G.Slausgalvienė pasakojo, kad didžiausios žirgų gerbėjos yra jos dukros. Šeima yra bandžiusi jodinėjimą žirgais. Ši pramoga paliko pačias geriausias emocijas. Mergaitės dar kartą norėjo susitikti su mylimais gyvūnais, todėl Slausgalviai negalėjo praleisti šios šventės.

„Mergaitėms labai patiko iš arti apžiūrėti arkliukus. Didelį įspūdį paliko pasivažinėjimas karieta. Mes su vyru mėtėme pasagas, visi kartu grožėjomės senoviniais automobiliais. Dukroms žirgai teikia labai daug džiaugsmo“, – kalbėjo G.Slausgalvienė. 

Renginio „Laukiniai vakarai“ akimirka / Organizatorių nuotr.

„Šiame renginyje didelis dėmesys buvo skiriamas vaikams. Berniukams didelį įspūdį paliko žirgų traukiamos karietos, jodinėjimas poniu, linksmybės ant judančio buliaus. Iniciatyva organizuoti tokio pobūdžio renginius yra sveikintina. Žirgai sukuria labai gerą atmosferą, o ir vaikams niekada nebūna liūdna“, – įspūdžiais dalinosi G.Jokubaitienė.

Atlikėja I.Kazlauskaitė pasakojo labai mylinti žirgus, todėl negalėjo praleisti tokio renginio. Moteris yra bandžiusi jodinėjimo pramogą, tačiau niekada rimtai šiuo sportu neužsiiminėjo. Dainininkė negailėjo pagyrų šventės organizatorėms ir juokėsi, kad kitais metais turėtų atvykti visi neabejingi žirgų sportui. „Žirgai man – didingi, gražūs, išmintingi gyvūnai. Renginyje buvo ypatingai daug veiklų, kurios įtraukė svečius. Išbandžiau ne vieną pramogą“, – įspūdžiais dalinosi I.Kazlauskaitė.

„Laukiniai vakarai“ Raseinių žirgyne (55 nuotr.)
+49
Skaitykite daugiau