Rasa Tapinienė nebevadovauja LRT radijo naujienų tarnybai

Rasa Tapinienė/E. Blaževič nuotr.
BNS
Šaltinis: Žmonės
AA

Nuo praėjusio penktadienio žurnalistė Rasa Tapinienė nebevadovauja Lietuvos radijo naujienų tarnybai, LRT ji lieka vesti televizijos aktualijų laidą „Dienos tema“.

„Pastarieji metai buvo labai permainingi tiek mano asmeniniame, tiek darbiniame gyvenime. Visi su permainomis dorojamės skirtingai – tai natūralu. Kaip ir tai, jog ne visi drįstame pripažinti, kad kartais, užuot didinus greitį, reikia jį sumažinti ir sustojus saugioje vietoje leisti sau tiesiog pakvėpuoti. Mano planas yra būtent toks“, – LRT perduotame komentare cituojama Rasa Tapinienė.

„Rasa yra viena labiausiai patyrusių Lietuvos TV eterio žurnalisčių, todėl neabejoju, kad vis augantis ištikimų „Dienos temos“ žiūrovų ratas įvertins Rasos sprendimą visą savo dėmesį skirti šiai laidai. Rasos patirtis taip pat bus labai svarbi intensyvėjant politiniam sezonui ir artėjant rinkimams“, – sako LRT generalinė direktorė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė.

Rasa Tapinienė / LNK nuotr.

LRT radijo naujienų tarnybai laikinai vadovaus Dovilė Javinskaitė, iki šiol ėjusi Radijo naujienų tarnybos Reporterių grupės vadovės pareigas.

R. Tapinienė Lietuvos radijo naujienų tarnybai vadovavo beveik metus – nuo praėjusių metų gegužės pabaigos. Prieš tai ji „Info TV“ vedė žinių laidą.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Skaitykite daugiau