Rasa Bubulytė: „Esu gamtos vaikas“

Atlikėja Rasa Bubulytė / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-08-06 08:00
„Visą savo vaikystę augau gamtos apsuptyje: esu iš Aukštaitijos, iš Utenos. Tai regionas, kuriame gausu vandens telkinių ir miškų, tad leisti laiką gamtoje – neatsiejama mano gyvenimo dalis“, – prisiminimais dalijasi dainininkė, kadaise vykusio realybės šou „Dangus“ nugalėtoja Rasa Bubulytė. Ir priduria: „Labai džiaugiuosi, kai grįžusi į gimtąjį kraštą galiu pasiimti šunį ir apeiti visas vaikystės vietas – pievas, miškus, ežerus.“

Su grupe „Rasabasa“ daug koncertuojančiai dainininkei vasara – pats darbymetis. Nors laisvo laiko atrasti nėra taip paprasta, laisvalaikiu atlikėja mėgsta leistis į žygius baidarėmis ar važiuoja ilsėtis prie jūros.

„Kiekvienais metais su draugų kompanija organizuojame metų baidarių žygį. Nors dėl koncertų gausos ne visuomet pavyksta jame dalyvauti, buvimą su draugais labai vertinu, daugumą jų pažįstu dar nuo vaikystės.

Niekada nepamiršiu kaip vieno žygio metu draugai sugalvojo pagroti gitaromis kitame upės krante ir susidėję instrumentus į baidarę ėmė plaukti. Nuotykis baigėsi tuo, jog tiek draugai, tiek gitaros atsidūrė vandenyje“, – su šypsena atsiminimus apie vasaros poilsį Lietuvos gamtoje pasakoja Rasa.

Likusios vasaros atlikėjos planuose – vien koncertai įvairiuose Lietuvos ir užsienio festivaliuose.

Jei ir jūs vasaros neįsivaizduojate be maudynių ir laiko gamtoje, artėjantį savaitgalį praleiskite su gero laiko ambasadoriais. „Utenos alaus“ suburta „U pajėgų“ komanda kviečia šį savaitgalį rinktis tas ežerų pakrantes, kuriose jie lankysis. Žinoma, kartu atsiveš ir mobilią pirtį ant ratų, žaidimų, vandendaikčių ir gerą nuotaiką!

Penktadienį, rugpjūčio 10 dieną, mobili pirtis poilsiautojų lauks prie Akmenos ežero Trakuose. Šeštadienį, rugpjūčio 11-ąją, ji bazuosis Seirijo pakrantėje Lazdijų rajone. Sekmadienį, rugpjūčio 12-ąją, „U pajėgų“ pirtis rieda į Ignaliną, prie Gavio ežero.

„U pajėgų“ vandendaikčių šeštadienį, rugpjūčio 10 dieną, dairykitės prie Metelio ežero Alytuje, o sekmadienį, rugpjūčio 12 dieną, – Molėtuose prie Bebrusų.

 

15min.lt

Naujausi straipsniai