Rankos traumą patyrusi K.Bryanto dukra sulaukė netikėto mamos komentaro: „Čia atpildas“

Kobe Bryanto šeima
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-01-02 18:03
NBA legendos Kobe Bryanto 17-metė dukra Natalia per šventes patyrė piršto traumą. Mylimo vyro gedinti merginos mama Vanessa Bryant užsiminė, kad tai ne – atsitiktinumas: tokią buvo patyręs ir legendinis krepšininkas.

Vyriausia K.Bryanto dukra Natalia susižeidė kartu su mama atostogaudama slidinėjimo kurorte. Teigiama, kad slidinėjant merginai išniro kairės rankos mažasis pirštas, buvo sužeistas riešas.

Trečiadienio vakarą V.Bryant savo „Instagram“ paskyroje paskelbė vaizdo įrašą, kuriame matyti ištinusi jos vyriausios dukros ranka.

„Tai nėra sutapimas. Čia atpildas, rodantis, kad nereikėjo juoktis iš tėčio pirštų“, – į dukrą kreipėsi V.Bryant.

Vanessa atviravo, kad skausmą kentusiai Nataliai pirmąją pagalbą suteikė artimas šeimos draugas.

„Dustiną pažįstame nuo to laiko, kai Natalia buvo penkerių. Natalia ir jo vyresnioji dukra Shayna kartu lankė baletą. Mūsų Gigi (Gianna) ir jo dukra Aly kartu žaidė futbolą. Esu labai dėkinga, kad tokie geri žmonės suskubo padėti tuomet, kai mums jų labiausiai reikia“, – socialiniuose tinkluose rašė V.Bryant.

Vaizdo įraše matoma, kad traumą patyrusi 17-metė nepraranda optimizmo, nuo jos veido nedingsta šypsena. Užsienio žiniasklaidoje pastebėta, kad tokia pačia stiprybe pasižymėjo ir krepšinio legenda Kobe.

K.Bryantas garsėjo ne tik puikiu žaidimu, bet ir atkakliu tikslų siekimu – net ir patyręs traumą, sportininkas nesitraukdavo iš krepšinio aikštelės. 2013 metais K.Bryantas vienų varžybų metu pasitempė kelį ir kurį laiką žaidė akivaizdžiai šlubuodamas. Jis atsisakė sėstis ant suolo, kol galiausiai besibaigiant mačui jį pakirto Achilo sausgyslės trauma.

Lygiai tokią pačią traumą, su kuria neseniai susidūrė krepšininko dukra Natalia, K.Bryantas patyrė 2016 metais. Dešinės rankos vidurinį pirštą išsinarinęs krepšininkas praėjus vos kelioms akimirkoms po traumos sugrįžo į aikštelę.

„Jis nepalaužiamas“, – tąkart sakė „Lakers“ treneris Byronas Scottas.

Iš aikštelės nepasitraukęs krepšininkas tąkart sulaukė viso pasaulio dėmesio, o jo dukra Natalia tuo metu juokėsi, jog  K.Bryanto pirštai taps tik dar kreivesni.

Kobe Bryantas su žmona Vanessa / „Scanpix“ nuotr.
Kobe Bryantas su žmona Vanessa / „Scanpix“ nuotr.

Artimų šeimai šaltinių teigimu, K.Bryantas su dukromis Natalia, Gianna ir Bianca visuomet mėgdavo vienas iš kito pasijuokti.

Savo meilę šeimai krepšininkas demonstruodavo ir viešai – socialiniuose tinkluose nevengdavo dalytis savo ir šeimos nuotraukomis, noriai pozuodavo su dukterimis ir žmona, kuriai niekada negailėdavo komplimentų bei meilės žodžių. Socialiniuose tinkluose gausu fotografijų, kuriose užfiksuotos dukterys, o prierašai prie kadrų bylojo apie puikius tėvų ir vaikų santykius.

Kobe Bryantas su dukra Gianna/Vida Press nuotr.
Kobe Bryantas su dukra Gianna/Vida Press nuotr.

Kobe Bryantas ir Vanessa susituokė 2001-aisiais – pora susilaukė keturių dukterų: Natalios (17), Giannos (13), Biankos (4) ir Capri (1) Jauniausioji dukra Capri gimė praeitais metais, birželio 20 d.

Primename, kad 41-erių krepšininkas su dukra Gianna (13) ir dar septyniais žmonėmis 2020-ųjų sausio 26 dieną žuvo nukritus sraigtasparniui.

Naujausi straipsniai