Rankinės. Šaltojo sezono tendencijos

„Mulberry“ ruduo/žiema'17 / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-18 09:32
Sakoma, kad, pažvelgus į moters rankinę, galima nuspėti ir jos charakterį.

Vienos mėgsta kiekvieną sezoną įsigyti naują, kitos nusiperka itin kokybišką ir brangią ir ją nešioja daugybę metų. Bet abiem atvejais jos išsiduoda, kad šis aksesuaras yra svarbus. Tik vienai norisi spėti paskui visas mados naujienas, o kita – vertina klasiką bei kokybę.

Tiesa, atsitinka ir taip, kad nusiperkame kokią nors itin dailią, tačiau ji taip ir lieka gulėti spintoje. Neturime prie jos derančių batų, drabužių ar tiesiog nesame įpratusios nešiotis mažą delninukę.

Tačiau šiuolaikinė mada jau senokai nepaiso taisyklės, kad turi derėti rankinė ir batai. Galima drąsiai rinktis ir skirtingų spalvų, ir faktūrų aksesuarus.

Nedidelės, kampuotos, bet ryškių spalvų rankinės gali būti puikus stiliaus prieskonis. Kartais jo vieno ir pakanka.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Skubančios ir veiklios moterys turi bent vieną rankinę su ilga rankena. Juk taip patogu ir apsipirkinėti, ir vaikščioti parke. Šiemet ant podiumų karaliauja nedideli apvalūs rankinukai. Juos galima derinti ir prie džinsų, ir prie puošnesnių vakarinių drabužių.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Tačiau tikros puošeivos visada nori išsiskirti. Kai kurie mados namai populiariausius savo rankinių modelius išmargina ryškiais piešiniais, puošia aplikacijomis ir neįgudusi akis kažin ar atspėtų, jog tai dar viena, iki skausmo pažįstamo modelio, variacija.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Kailis ir kutai – šio sezono naujiena. Juk rankinukas turi būti ne tik patogus, gražus, bet ir malonus liesti!

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

O kaip pamėgti didžiuliai krepšiai, kuriuose telpa pusė gyvenimo? Duoklė šiuolaikinės moters gyvenimo būdui pasirodo ir ant garsiausių mados namų podiumų.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Kviečiame pasigrožėti šio sezono naujovėmis.

Galbūt kai kurių stilingų moterų pasirinkimas įkvėps ir jus? Ypač jei vasarą taip ir nespėjote pasidžiaugti kokiu nors ryškiaspalviu rankinuku. Ruduo yra puikus metas į savo kasdienybę įsileisti daugiau spalvų.

Galbūt pats metas įsigyti ką nors nauja ir nešioti daug metų? O gal spintoje tūno kokia nors pamiršta „seniena“?

Elaima.lt

Naujausi straipsniai