Rankinės rebusas: kaip išsirinkti labiausiai tinkantį aksesuarą pavasariui

Gatvės stilius / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-05 14:55
Kaip ir kiekvienais metais, dizaineriai kartu su naujausiomis drabužių tendencijomis pristato ir rankinių madas. Karščiausias šio sezono naujienas aptaria tinklaraščio asmeninestiliste.lt komanda.

Per juosmenį

Šios patogios rankinės, praeityje nepelnytai nepamėgtos, suspindėjo pristatant 2018-ųjų pavasario ir vasaros aksesuarų tendencijas. Šiandien jos yra daug elegantiškesnės, stilingesnės ir labiau pritaikomos. Drąsiai rinkitės sportiškas, didesnes nei įprasta, talpias, neoninių spalvų, iš plastiko ar neperšlampamos medžiagos.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Geometrinės formos

Unikalus dizainas, aštrūs kampai, įdomios detalės, skirtinga siūlių spalva – visa tai yra stilingos rankinės detalės. Tiek minimalistinio stiliaus, tiek origamius primenantys kūriniai neliks nepastebėti. Kvadratinės formos, į vazą ar akordeoną panašios rankinės – tarsi maži architektūros stebuklai.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Lyg pagalvė

Jeigu daug keliaujate arba turite galimybę dažnai snūstelėti, šio sezono naujiena – kaip tik jums. Į pagalves panašios rankinės gaminamos iš minkštų audinių. Jei ne rankena ar kitos smulkios detalės, šio modelio aksesuarus tikrai galima būtų sumaišyti su patogiomis pagalvėmis.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Plastikas

Šį pavasarį perregimo plastiko interpretacijos matomos beveik visur: pradedant drabužiais ir baigiant aksesuarais. Ne išimtis rankinės. Tokios skirtos ypač drąsioms ir savimi pasitikinčioms moterims – juk ne visos norėtumėte parodyti rankinės turinį? Mažiau drąsioms, bet mėgstančioms žengti koja kojon su mada, siūloma rinktis kiek uždaresnį variantą – rankinę rankinėje.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Du viename

Kartais viena rankinė neatitinka mūsų poreikių arba į ją netelpa reikiami daiktai. Greičiausiai todėl šiam sezonui dizaineriai sukūrė ir siūlo įsigyti kelias rankines. Svarbiausia taisyklė – jas nešioti vienu metu. Toks aksesuaras paprastai atrodo kaip vienos rankinės tęsinys, sutvirtintas įvairaus ilgio ir pločio grandinėlėmis, juostelėmis, kniedėmis.

„Zimmermann“ ruduo / žiema'18
„Zimmermann“ ruduo / žiema'18

Didelės formos

Nors tokios rankinės gali atrodyti visai neelegantiškai, tačiau ko nepadarysi dėl mados ir patogumo. Tad gigantiški beformiai krepšiai labai geras pasirinkimas toms moterims, kurios visą gyvenimą nešiojasi su savimi. Lygios odos, puoštos įvairiausiomis detalėmis arba visi be jų – kiekviena atras savo šeimininkę.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Kutai kuteliai

Jie jau kelis sezonus iš eilės neapleidžia savo pozicijų. Tai ne tik rankinės puošybos elementas, bet ir stiliaus, netgi įvaizdžio akcentas. Skirtingų dydžių, spalvų ir formų kutais gali būti puošiama vos viena detalė arba padabinta visa rankinė.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Firminiai ženklai

Rankinės su prekiniais ženklais ir pavadinimais visada populiarios. Tai yra prabangos ir socialinio statuso ženklas. Šį sezoną logotipai ir pavadinimai tampa dar didesni ir labiau matomi. Nepabijokite įsigyti rankinės, kurios centre ar kitoje labiausiai matomoje vietoje puikuojasi prekės ženklas.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Naujausi straipsniai