Rankdarbių verslą pradėjusi Živilė: „Nebuvo lengva susidraugauti su savo tikslu“

Živilė / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-18 10:40
O viskas prasidėjo taip: gimus dukrai turėdama laisvo laiko ir draugės paskatinta pradėjau nerti drabužius (nors prieš tai vašelį rankose laikiau tik mokykloje per darbų pamoką) pagal užsakymą. Gavusi savo pirmą užsakymą nunerti suknelę nelabai supratau, kiek tai darbo ir jėgų iš manęs pareikalaus: verkiau, pykau, džiaugiausi ir rėkiau, bet darbą padariau.

Sakiau, daugiau niekada, bet iš karto gavau dar vieną užsakymą ir tada atsiradau aš – „Nėriniai zhaki“. Mano nėrimo karuselė įsisuko. Neriu viską nuo kepurės iki suknelės vestuvėms ar krikštynoms. Viską darau įdėdama 100 proc. meilės, didžiuojuosi kiekviena išnerta kilpele. Džiaugiuosi kiekvienu klientu ir savo padarytu darbu. Rankų darbas turi būti kruopštus, ji neatliekamas greitai: man tenka ilgai sėdėti. Kad galutinis rezultatas iš techninės pusės visų pirma patiktų man, tenka daug kartų paardyti. Kai matau, kad darbą atlikau tinkamai, tik tada nuotrauką siunčiu klientei.

Prieš 2–3 metus Lietuvoje, kaip aš sakau, į madą atėjo „virvės“. Ši mados banga tęsiasi iki dabar. Neriu rankines, delnines, stalo padėkliukus, krepšelius ir viską, kas tinka namų apyvokoje. Žmonės tai mėgsta, o aš darau tai, kas miela mano širdžiai.

Esu moteris, mėgstanti priimti naujus iššūkius, tad kartais, kai gaunu naują užsakymą, tenka ilgai pagalvoti, kaip tai padaryti, kad būtų 100 proc. gerai padaryta. Tai yra mano pomėgis, kuris man leidžia tobulėti, svajoti, siekti savo tikslo ir judėti į priekį. Mano tikslas – atrasti kuo daugiau spalvų savo veikloje. Tikiu, kad daug dirbdama ir judėdama į priekį link tobulybės aš pasieksiu savo svajonę. Prieš daug daug metų vienas žmogus manęs paklausė: ar tu turi pomėgį? Tą kartą tiesiog nežinojau atsakymo, o štai šiandien tikrai tvirtai ir net negalvodama jam atsakyčiau: taip, ir dar kokį. Palinkėčiau kiekvienam turėti tai, kas išveda iš komforto zonos ir leidžia mėgautis gyvenimu.

Dalyvauk SMARTHIT rengiamame konkurse SIEKIANTIEMS TOBULYBĖS: papasakok istoriją, kas tau yra tobulybė ir kaip jos sieki. Siųsk savo istoriją, fotosesiją ar vaizdo įrašą el. p. siekiantiems.tobulybes@zmones.lt iki gegužės 23 d.

Tavo gauta istorija bus patikrinta zmones.lt portalo kalbos redaktorių komandos ir jei nepažeis konkurso sąlygų bus publikuota zmones.lt portale per 24 val. nuo jos gavimo el. p. siekiantiems.tobulybes@zmones.lt ir už ją nuo gegužės 24 d. iki birželio 3 d. galės balsuoti portalo zmones.lt skaitytojai.

Pagrindinis konkurso prizas – Apple smart watch Series 3 38mm Silver Aluminum Case with Fog Sport Ban, kuri bus įteikta konkurso nugalėtojui.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai