Ramybe po asmeninių dramų besimėgaujanti Monika Račiūnaitė – naujoje fotosesijoje

Monika Račiūnaitė / Vaido Jokubausko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-12-05 13:44
„Į mano gyvenimą atėjo ramybė. Ja dabar tiesiog mėgaujuosi“, – 15min sako modelis Monika Račiūnaitė. Ji neslepia – pavasaris šiemet buvo sunkus kaip niekad. Jos šeima patyrė nemenką sukrėtimą. O po to, kaip sako pati Monika, daugelis dalykų nušvito kitomis spalvomis.

„Pavasaris tikrai nebuvo lengvas, norėjau šiek tiek atsiriboti. Tačiau dabar viskas gerai, visos dramos išsisprendė. Su Aleksandru (dizaineris A.Pogrebnojus – red.) palaikome ryšį, bendraujame, nesipykstame – juk turime vaiką, privalome sutarti“, – pasakojo Monika.

Pasak jos, kartais sveika santykiuose padaryti pauzę. Šiuo atveju gyvenimas ne po tuo pačiu stogu Monikos ir Aleksandro šeimoje tapo nesutarimų sprendimu. Nebėra buities, rutinos, vienas kitam jiedu suteikia daugiau erdvės. „Mes abu menininkai, o su menininkais taip jau yra – sudėtingi jie žmonės, taip“, – sakė ji.

Vaido Jokubausko nuotr.
Vaido Jokubausko nuotr.

„Susitinkam, pabūnam kartu, pašnekam, sutariam, bendraujame... kaip draugai“, – prasitarė Monika. Gal ji jau spėjo ir naują širdies draugą? „Ne... nėra. Dabar man tiesiog laikas, lai noriu daugiau dėmesio skirti sau, vaikui, kai tiesiog mėgaujuosi gyvenimu, darbu, mėgstama veikla“, – sakė Monika.

Šiandien ji ir toliau sukasi mėgstamoje veikloje – jau daugiau nei dešimt metų modeliu dirbančiai Monikai netrūksta užsakymų – vieną fotosesiją keičia kita. Tačiau net ir tarp darbų ji randa laiko sau. Štai visai neseniai Monika įsiamžino asmeninėje fotosesijoje, kurią, kaip pati sako, darėsi tiesiog sau. Ją įamžino fotografas Vaidas Jokubauskas.

Vaido Jokubausko nuotr.
Vaido Jokubausko nuotr.

„Fotosesijos man jau įaugę į kraują. Ir nesvarbu, ar demonstruoju papuošalus, ar sukneles. Jei man patinka fotografas, jei patinka jo darbai – galiu ryžtis pačioms netikėčiausioms idėjoms. Tačiau ir pati turiu ribas. Būna, klausia, ar galėčiau išsirengti. Nuogumas nėra blogai, svarbu, kad nebūtų vulgaru, kad nuotraukos būtų pateiktos estetiškai, meniškai, kad jose liktų šiokia tokia paslaptis, intriga“, – sakė Monika.

Daugiau fotosesijos kadrų – nuotraukų galerijoje:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai