Ramūno Karbauskio žmona Lina davė išskirtinį interviu žurnalui „Žmonės“: „Norėčiau paprašyti supratimo“

Lina Karbauskienė davė išskirtinį interviu žurnalui „Žmonės“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-02-08 19:04
Šiandien Lietuvoje nėra žmogaus, kurio žiniasklaida trokštų labiau negu Linos Karbauskienės (43). Kas ji, toji paslaptingoji Ramūno Karbauskio žmona? Kodėl ji gyvena ne čia, o Ispanijoje? Kodėl jos nėra šalia, kai vyras rungiasi politinėse kovose ir netgi yra poruojamas su kitomis moterimis? Ar ji apskritai egzistuoja?..

Girdėdama šią nesibaigiančią klausimų laviną, duodama išskirtinį interviu žurnalui „Žmonės“ moteris tik nusišypso: „Taip, aš esu. Ir mūsų šeimai viskas yra gerai.“

L.Karbauskienės vardas ypač dažnai imtas linksniuoti tuomet, kai kilo skandalas dėl R.Karbauskio bendrapartietės Gretos Kildišienės karjeros vingių ir biografijos faktų, kurie sudarė prielaidą spėti, jog šiuos du partijos bendražygius sieja ne tik politinės pažiūros. Ramūno ir Gretos fotografijos nuklojo visą žiniasklaidą, o klausimas, ką apie visa tai mano teisėta politiko žmona, taip ir liko tvyroti ore, nes į jį niekas neatsakė. L.Karbauskienės buvo ieškoma visais įmanomais būdais: žurnalistai važiavo pas jos tėvus, kamantinėjo buvusius draugus ir kaimynus, nuvyko į jos mokyklą Ukmergėje. Atkakliausi krėtė tarptautinį dviračių klubą „Big Cycling“, kuriam Lina priklauso, o galiausiai nuskrido į Ispaniją ir surado jos namus. Moteris pasijuto kaip medžiojamas žvėris.

„Aš suprantu, kad susidomėjimo neišvengsiu. Bet visgi norėčiau paprašyti supratimo: nereikia manęs medžioti, aš nesu viešas žmogus, nemoku ir nenoriu juo būti. Aš – paprasta, žemiška ir laiminga šeimos moteris, labai norinti, kad jos ramus gyvenimas toks ir liktų“, – sako L.Karbauskienė.

Tai – pirmasis interviu jos gyvenime, ji viliasi, jog ir paskutinis. Ir jame – visa tai, ką Lietuva nori ir turi žinoti apie viešumo vengiančią R.Karbauskio žmoną.

Išskirtinis interviu su Lina Karbauskiene – šios savaitės „Žmonėse“.

Renata Šakalytė-Jakovleva
Renata Šakalytė-Jakovleva

Naujausi straipsniai