Ramunės Piekautaitės vyras K.Verslovas debiutavo kine: „Kuriantiems stengiuosi padėti“

Ramunė Piekautaitė ir Kęstutis Verslovas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-10-23 08:16
Trumpam palikęs automobilį Vilniaus senamiesčio širdyje, sugrįžęs žinomas verslininkas Kęstutis Verslovas suprato, kad jį apšvarino. Vagystės kaltininkė – Leónė, pagrindinė lietuviškos nuotykinės dramos „Leónė. Bėganti į šviesą“ veikėja. Filmas Lietuvos kino teatruose bus rodomas nuo lapkričio 1 d.

Filme „Leónė. Bėganti į šviesą“ pasakojama devyniolikmetės Leónės (akt. Ingrida Toleikytė) drama. Mergina gyvena su neįgaliu tėvu (akt. Vytautas Kaniušonis), o pragyvena vogdama ir platindama narkotikus. Netikėtos aplinkybės ją suveda su trimis merginomis ir jos gyvenimas pasikeičia.

Epizodiškai debiutiniame Žilvino Žusino vaidybiniame filme vaidinti sutikęs K. Verslovas vaidino save. Filme įvykusioje vagystėje iš jam priklausančio prabangaus automobilio „Bentley Continental“ dingsta verslininko kompiuteris, dokumentai ir pinigai.

Kęstutis Verslovas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Kęstutis Verslovas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Verslo ir pramogų pasaulyje žinomas K. Verslovas teigė, kad tai buvo pirmasis jo pasirodymas kino filme. Pasiūlymas filmuotis atėjo tarsi iš giedro dangaus. Vieną dieną verslininkas sulaukė skambučio iš bičiulio, kuris paklausė, ar šis sutiktų epizodiškai nusifilmuoti lietuviškame filme.

„Paskambino labai geras pažįstamas iš teatro ir papasakojo, kad Lietuvos kino kūrėjai, labai talentingi žmonės, kuria filmą. Paklausiau, ko jie norėtų. Sakau, kad automobilį galėčiau paskolinti, nes kartą jau esu taip daręs. Ne, sako, norėtų tavęs, kad tu epizodiškai sudalyvautum. Kai susitikau su visa filmo komanda, pamačiau žmones su degančiomis akimis. Mane tai sužavėjo. Laikausi tokio požiūrio: jei kūrėjai nusprendė, kad jiems tai įdomu, kad aš jiems galiu padėti, tuomet, žinoma, prisidėsiu. Kuriantiems stengiuosi padėti, mane visuomet labai džiugina lietuvių pasiekimai“, – savo sprendimą filmuotis lietuviškoje nuotykinėje dramoje paaiškino žinomas verslininkas.

Dizainerė Ramunė Piekautaitė ir  verslininkas Kęstutis Verslovas
Dizainerė Ramunė Piekautaitė ir verslininkas Kęstutis Verslovas

Tiek autorinį, tiek komercinį kiną mėgstantis K. Verslovas neslėpė, kad labai laukia artėjančios filmo premjeros: „Su nekantrumu laukiu šio filmo. Autoriams linkiu sėkmės, kad prie salių stovėtų eilės, kad bilietų neįmanoma būtų gauti ir kad tai būtų dviejų valandų malonumas, priverčiantis susimąstyti.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai