Ramunės Piekautaitės šaltojo sezono kolekcija – žaviai šiuolaikinei miestietei

Ramunės Piekautaitės 2016/2017 m. rudens-žiemos kolekcijos modelis / „Pix Studija“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-08-29 12:32
Nors už lango kaitina saulė, ilgai tai nebesitęs – beldžiantis rudeniui dizaineriai vienas po kito gerbėjams demonstruoja šaltojo sezono kolekcijas. Viena jų – Ramunė Piekautaitė, pristatanti nerūpestingai šiuolaikinei miesto moteriai skirtą 2016–2017 m. rudens–žiemos kolekciją.

Pasak dizainerės, ši kolekcija skirta miestietei, trokštančiai lengvo, pastangų nereikalaujančio žavesio, bet siekiančiai išsiskirti iš minios.

R.Piekautaitė šio sezono kolekcijoje naudoja ryškias spalvas: ciklamenų rožinę ir sodrią oranžinę derina su juoda, balta, anglies pilkumo ir burgundijos raudona. Tokios ryškios, gyvos spalvos praskaidrina dažnai nuobodų žieminės aprangos spalvų koloritą.

„Pix Studija“ nuotr.
„Pix Studija“ nuotr.

Nesvarbu, ar tai būtų padidinto silueto paltai, derinami su megztiniais aukštu kaklu ir midi ilgio kelnėmis, ar ilgo sijono paaukštintu liemeniu ir marškinių trijų ketvirčių rankovėmis kombinacija, ryškios spalvos pagyvina drabužių derinį ir suteikia daugiau impresijos.

Kolekcijoje apstu ne tik ryškių spalvų – šį sezoną aktyviai naudojamas ir vadinamasis „vištos kojelės“ raštas. Kuriamas iš odinių detalių ir kailio, šis raštas naudojamas kaip aplikacija sijonams ir palaidinėms, taip pat kaip akcentas megztiniams.

Ramunės Piekautaitės mados namai šį sezoną moterims siūlo avėti ilgaaulius batus virš kelių – derinama su daugeliu kolekcijos ansamblių, tokia avalynė tampa ne tik aprangos akcentu, bet ir sukuria prabangos įspūdį.

„Pix Studija“ nuotr.
„Pix Studija“ nuotr.
Elaima.lt

Naujausi straipsniai