Ramunės Piekautaitės kokteilinių suknelių kolekcija: veržlu, grakštu, elegantiška

Ramunės Piekautaitės 2016 m. koktelinių suknelių kolekcijos modeliai / „Pix Studija“ nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
AA

Įsibėgėjant vasarai vis intensyvesnis tampa švenčių sezonas. Išleistuvės, vestuvės, krikštynos, gimtadieniai ir kitos progos verčia pasukti galvą, kuo puoštis. Tokių dilemų kamuojamos moterys mielai renkasi lietuvių dizainerių šventinius rūbus, viena jų – naują koktelinių suknelių kolekciją pristatanti Ramunė Piekautaitė.

Naujoje Ramunės Piekautaitės proginių drabužių kolekcijoje veržlumas ir grakštumas persipina su jaunatviška elegancija. Lengvi siluetai kuriami naudojant nuo dizainerės kūrybos neatsiejamą šilką, jis derinamas su nėriniais. O juodi akcentai, pavyzdžiui, veliūriniai kaspinai, perrišantys apnuogintą nugarą, ar burbulai suteikia kolekcijai žaismingumo, rafinuotumo.

Ramunės Piekautaitės 2016 m. kokteilinių suknelių kolekcijos modelis / „Pix Studija“ nuotr.

Kolekcijoje dominuoja spalvos, su kuriomis R.Piekautaitės kūrybos gerbėjos jau ne pirmus metus sieja dizainerės darbus – mėlyna, žydra, balta bei pastelinė rožinė. Ši paletė padeda atskleisti kolekcijos lengvumą bei tyrumą.

Ramunės Piekautaitės 2016 m. kokteilinių suknelių kolekcijos modelis / „Pix Studija“ nuotr.

Dėmesį traukia pridėtinės petnešos iš nėrinių, burbulų dekoras, suplevėsavus suknelės klostėms apsinuoginanti koja, lengvai krentančios arba griežtų formų, plačios rankovės-sparnai.

Ramunės Piekautaitės 2016 m. kokteilinių suknelių kolekcijos modelis / „Pix Studija“ nuotr.

Dizainerė neišsižada savo braižo, tad naujojoje kokteilinių suknelių linijoje romantiškas braižas vėl susipina su minimalistiniais sprendimais. Kaip teigia kūrėja, ši proginių drabužių kolekcija puikiai tinka ir intriguoti siekiančiai merginai, ir elegantiškai, gracingai poniai.

TAIP PAT SKAITYKITE: Ramunės Piekautaitės pavasario-vasaros kolekcija: nuo akvarelės iki skulptūriškų siluetų

Ramunės Piekautaitės 2016 m. kokteilinių suknelių kolekcija: veržlu ir elegantiška (21 nuotr.)
+15
Skaitykite daugiau