Ramunės Piekautaitės atostogų kolekcija – gracinga ir nevaržoma

Ramunės Piekautaitės atostogų kolekcija / Pix Studija nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2016-06-28 15:05
Vasara – tai bene labiausiai tinkamas ir mėgstamas metų laikas atostogoms ir puikus metas kelionėms ir poilsiui. Ramunės Piekautaitės atostogų kolekcija, kuri yra pristatoma kiekvienais metais, šį kartą pasižymi gracingais, laisvais ir nevaržančiais siluetais.

Kolekcijoje vyraujančios ilgos plevenančios suknelės, maksi ilgio sijonai, glaustinukės ir plačios kelnės yra neutralių gamtos atspalvių – melsvos, nublukusios rugiagėlės, Prūsijos mėlynos, jūros atspalvio žalios, smėlio ir rusvai gelsvos.

Dizainerė prie vasariškų drabužių derina plačius diržus, apyrankes ir gėlių formos sages. Aksesuarai atitinka kolekcijos drabužių spalvų paletę – subtilius, ramius ir prislopintus pastelinius tonus.

Natūralumas ir paprastumas yra vieni iš mados namų skiriamųjų bruožų, todėl Ramunė kolekcijai rinkosi natūralius audinius – šilką, medvilnę, kinišką žolę, liną ir popierių. Šis medžiagų pasirinkimas padėjo sukurti grakščias ir lengvas formas ir pabrėžti patogumo jausmą, taip reikalingą atostogų metu.

Kolekcijos modelis – Vytautė Šiaučiulytė („RUTA model management“), fotografavo „Pix Studija“, šukuoseną modeliui sukūrė Jolita Abasova, makiažą – Rimutė Večeraitė.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai