Ramunė Piekautaitė namų liniją pradeda onikso akmens žvakidėmis

Ramunė Piekautaitė / Tomo Kaunecko („Ciklopas“) nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-28 15:50
Namai – ne tik tavo tvirtovė, bet ir prieglobstis. Tai vieta, kur gali jaustis savimi, atsipalaiduoti ir už durų palikti visas problemas. Todėl ypatinga, maloni ir ramybę suteikianti aplinka namuose –  labai svarbi.

Turbūt visoms moterims namai yra jų vidinis atspindys, todėl susikurti tokią aplinką, į kurią norisi grįžti kiekvieną vakarą, stengiasi visos.

Ramunės Piekautaitės namos namų nuotr.
Ramunės Piekautaitės namos namų nuotr.

Žvakės – nuo senų laikų laikomos ramybės ir romantikos simboliu. Dažnai rituališkos, šiek tiek mistiškos ir net sakrališkos. Jos gundo ir suteikia šilumą bei vidinę ramybę. Todėl atsižvelgdama į tai, Ramunė Piekautaitė pasirinko žvakides, kaip savo namų linijos pradininkes.

Šios žvakidės pagamintos iš onikso. Tai mistinis amuletinis mineralas. Pasak legendų, jo paskirtis – padėti žmogaus protui kontroliuoti emocijas. Jis skatina ryžtą ir valią veikti, susikoncentruoti į svarbius dalykus ir nenuklysti nuo tikslo. Sakoma, kad šis akmuo padeda suaktyvinti organizmo gyvybinę galią bei paskatinti regeneracinius procesus. Oniksas dar vadinamas savarankiškumo akmeniu, padedančiu žmonėms, kurie linkę pasiduoti kitų įtakai.

Žvakidės iš šio akmens suteiks ne tik ypatingą aurą namams, bet ir bus išskirtinis stilistinis sprendimas tiek moderniam, tiek klasikiniam namų interjerui.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai